Welkom in Luosto, een skidorpje gelegen in de omgeving van het Pyhätunturi National Park De pistes van Luosto bieden goede skimogelijkheden U verblijft in een gezellige houten lodge aan de rand van het dorp Alle 2-persoonskamers beschikken over een aparte badkamer met sanitair Elke kamer beschikt over TV en overal is er Wifi beschikbaar In de lodge zijn ook enkele eenpersoonskamers beschikbaar De ontspanningsruimte biedt ook toegang tot de sauna De lodge is gebouwd in de typisch Finse kelo bouwstijl en telt 11 kamers Tijdens deze shortbreak neemt u deel aan alle typische winteractiviteiten De sneeuwscooters staan klaar voor een nieuwe sneeuwscootersafari Tijdens een bezoek aan een rendierboerderij maakt u kennis met deze kuddedieren Dat tochtje met de rendierslede kan u alvast schrappen van uw bucket list Genieten van een hemelse stilte met enkel het knarsen van de slede in de sneeuw Poseren met deze lieve, trouwe viervoeters Even bekomen na de actie met een deugddoende kop koffie of thee Met de sneeuwsooters rijden we naar een nabijgelegen meer Tijdens het ijsvissen leert u hoe een gat te maken in het ijs Met een fatbike de Finse natuur verkennen - Facultatief 's Nachts met sneeuwschoenen op zoek naar het noorderlicht - Facultatief U kan er ook voor kiezen om te overnachting in een glazen iglo - Facultatief

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/