Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Harriniva Ideaal voor een weekendje weg me maximale Laplandbeleving U kan kiezen voor een hotelkamer in het Harriniva Holiday Center In het Harriniva Holiday Center overnacht u in een typisch Scandinavische hotelkamer Het complex beschikt onder andere over een restaurant met internationale en Lapse keuken en een gezellige pub Daarnaast telt Harriniva ook een aantal gezellige blokhutten die rondom het hoofdgebouw gelegen zijn Kies voor een - facultatieve - overnachting in een Aurora Dome en speur de hemel af op zoek naar het noorderlicht U beleeft een gezellige nacht en kan hopelijk het noorderlicht aanschouwen vanuit uw comfortabele bed nabij het haardvuur Of u kan kiezen voor een hotelkamer in het Jeris Hotel Het gezellige hotelcomplex telt verschillende hotelkamers in het hoofdgebouw Of u kan kiezen voor een chalet in het Jeris Hotel Op een rendierboerderij maakt u kennis met deze typische Laplandbewoners Een ritje met de rendierslede mag natuurlijk niet ontbreken Tijdens een nachtelijke sneeuwscootersafari gaat u met uw gids op zoek naar het noorderlicht Nog zo'n hoogtepunt: een lange huskytocht Na een woordje uitleg vertrekt u voor een tocht in de Finse natuur U zit met 2 personen in een slede en kan die afwisselend besturen Met sneeuwschoenen de natuur in op zoek naar het noorderlicht... Door de noordelijke en afgelegen ligging is de kans op zien van het noorderlicht optimaal Het magische noorderlicht maakr een Laplandreis helemaal onvergetelijk

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 18 maart 2022

Stedenbezoeken en cruise Sint-Petersburg tot Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 23 augustus 2022

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 25 december 2021 tot 6 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 25 december 2021 en 2, 9 & 23 januari en 27 februari 2022

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 & 17 februari en 3 maart 2022

Rust en natuur Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 28 november 2021 tot 23 april 2022

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 5, 10, 17 en 24 februari en 3 maart 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent