Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Harriniva Ideaal voor een weekendje weg me maximale Laplandbeleving U kan kiezen voor een hotelkamer in het Harriniva Holiday Center In het Harriniva Holiday Center overnacht u in een typisch Scandinavische hotelkamer Het complex beschikt onder andere over een restaurant met internationale en Lapse keuken en een gezellige pub Daarnaast telt Harriniva ook een aantal gezellige blokhutten die rondom het hoofdgebouw gelegen zijn Kies voor een - facultatieve - overnachting in een Aurora Dome en speur de hemel af op zoek naar het noorderlicht U beleeft een gezellige nacht en kan hopelijk het noorderlicht aanschouwen vanuit uw comfortabele bed nabij het haardvuur Of u kan kiezen voor een hotelkamer in het Jeris Hotel Het gezellige hotelcomplex telt verschillende hotelkamers in het hoofdgebouw Of u kan kiezen voor een chalet in het Jeris Hotel Op een rendierboerderij maakt u kennis met deze typische Laplandbewoners Een ritje met de rendierslede mag natuurlijk niet ontbreken Tijdens een nachtelijke sneeuwscootersafari gaat u met uw gids op zoek naar het noorderlicht Nog zo'n hoogtepunt: een lange huskytocht Na een woordje uitleg vertrekt u voor een tocht in de Finse natuur U zit met 2 personen in een slede en kan die afwisselend besturen Met sneeuwschoenen de natuur in op zoek naar het noorderlicht... Door de noordelijke en afgelegen ligging is de kans op zien van het noorderlicht optimaal Het magische noorderlicht maakr een Laplandreis helemaal onvergetelijk

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 29 september 2022

Bilbao - Architectuur & gastronomie AANRADER
5-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 11 september 2022, 1 april & 23 september 2023

Cruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse begeleide riviercruise, afreis op 9 september 2022

Puglia - In de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 14 mei & 1 oktober 2022

Egypte voor culturele fijnproevers AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 17 november 2022 & 6 april 2023

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 1, 8 & 22 januari en 19 februari 2023

Bear's Lodge Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek van 28 december 2022 tot 5 maart 2023

Bear's Lodge Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 1 januari tot 26 maart 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent