Kies voor deze complete noorderlichtreis gecombineerd met niet te missen activiteiten Vertrek voor een avontuurlijke sneeuwscootersafari... ... gecombineerd met een lange huskytocht U start uw avontuur in Kiruna Bezoek aan het énige échte ICEHOTEL in Kiruna Het ijshotel is volledig opgebouwd uit ijs van de nabijgelegen Torne rivier Verblijf in de hoogst gelegen berghut van Zweden Eén van de beste locaties om noorderlicht te spotten Ontdek de prachtige panorama's in de buurt van de berghut Met sneeuwschoenen en met langlaufski's Walvissen ontdekken in de buurt van de Vesteralen Boottocht op de Lofoten naar de legendarische Trollfjord Maak van dichtbij kennis met de zeearend Verblijf (hotel) te Svolvaer met z'n typische vissershuisjes Stokvis of drogende kabeljauw, een typisch beeld voor het einde van de winter en begin van de herfst Hét exportproduct van de Lofoten De 2 eilandengroepen zijn ideaal gelegen om noorderlicht te spotten 1.000 woorden schieten nog te kort om de schoonheid van de Lofoten te beschrijven Svolvær is de hoofdplaats van de Lofoten Niet voor niets wordt dit gebied door Unesco als uniek bestempeld

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/