Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Northern Lights Village Weekendbreak

Northern Lights Village Levi - Weekendbreak

Het Northern Lights Village Levi is prachtig in de natuur gelegen in een bosrijke omgeving. Door z'n noordelijke ligging en de afwezigheid van kunstlicht, is deze locatie een ideale plaats om het noorderlicht waar te nemen indien het zich voordoet. U kan in alle comfort en warmte het noorderlicht waarnemen uit uw Aurora Cabin of tijdens de vele avondactiviteiten die het hotel organiseert.

Bekijk het 4-daags programma
Bekijk het fotoalbum

Prijzen & data van dit programma
Schrijf hier in voor deze unieke reis

Foto's

2 excursieformules

U heeft de keuze uit 2 programmaformules, namelijk het goed gevulde programma 'Searching for the Northern Lights' of het exclusieve 'Romantic Aurora Escape', een programma exclusief voor koppels met activiteiten op privé basis.

Verder ook op het programma

Luxueus verblijf in de natuur
Goede locatie voor het noorderlicht
Rechtstreekse vluchten

Finland in het kort


Klik op de kaart voor een grotere versie.

Geografie: Finland is een van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000 km² is het 8x zo groot als België.

Klimaat: In Finland heerst een gematigd landklimaat met neerslag in alle jaargetijden en opmerkelijke verschillen tussen de zomer- en wintertemperatuur.

Fauna & flora: Het grootste deel van Finland bestaat uit naaldbos. Dit wordt ook wel aangeduid als taiga. Hier leven opvallende dieren zoals bruine beren, lynxen, sneeuwhazen, bevers, wolven en vossen. De kans dat je een rendier tegenkomt is, vooral in het noorden, vrij groot.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 29 september 2022

Cruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse begeleide riviercruise, afreis op 9 september 2022

Puglia - In de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 14 mei & 1 oktober 2022

Egypte voor culturele fijnproevers AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 7 april & 17 november 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent