Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Ontdek Kemi in Fins Lapland

Ontdek Kemi in Fins Lapland: 4-daags individueel programma

Wie Kemi zegt, denkt meteen aan het Snow Castle ijshotel. Maar dit stukje van Zuidwest Lapland nabij de Zweedse grens, gelegen aan de Botnische Golf, heeft veel meer te bieden. Naast de klassieke winteractiviteiten zoals sneewscootersafari en huskytocht, kan u hier ook terecht voor een cruise met een echte ijsbreker of een partijtje drijven in de bevroren ijszee.

Bekijk het volledige programma

Sampo ijsbreker excursie
Bekijk foto's van dit programma

Prijzen & data van dit programma
Schrijf hier in voor deze unieke reis

Foto's

Sterke punten

Voor uw verblijf kan u kiezen uit een gezellige chalet met sauna in de natuur, een hotel in het centrum van Kemi of een luxueuze Seaside Glass Villa met zicht op de Botnische Golf. Dit programma is zowel geschikt voor koppels als gezinnen met iets oudere kinderen.

Verder ook op het programma

Alle klassieke Laplandactiviteiten
Zeecruise met de MS Sampo ijsbreker
Bezoek het Snow Castle - optioneel

Finland in het kort

Finland map
Klik op de kaart voor een grotere versie.

Geografie: Finland is één van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000 km² is het 8x zo groot als België.

Klimaat: In Finland heerst een gematigd landklimaat met neerslag in alle jaargetijden en opmerkelijke verschillen tussen de zomer- en wintertemperatuur.

Fauna & flora: Het grootste deel van Finland bestaat uit naaldbos. Dit wordt ook wel aangeduid als taiga. Hier leven opvallende dieren zoals bruine beren, lynxen, sneeuwhazen, bevers, wolven en vossen. De kans dat je een rendier tegenkomt is, vooral in het noorden, vrij groot.


In de kijker

Mini-expeditie naar Spitsbergen met Dixie Dansercoer AANRADER
2 dagen initiatie in Nieuwpoort + 9 dagen mini-expeditie in Spitsbergen

Antarctica 2020 expeditiecruise AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 4 tot 17 februari 2020

Wintertrip naar Spitsbergen AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide kennismaking, van 17 tot 24 maart 2019

Sint-Petersburg - Moskou cruise - Volga Dream AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 juli 2020

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 8 tot 24 november 2019

Egypte voor culturele fijnproevers AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019 en 2020

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons ook op Pinterest - facebook.com/AsteriaExpeditions

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent