Ontdek Snow Village

Ontdek Snow Village - 5-daags individueel programma Winters Lapland

Tussen de skidorpjes van Levi en Ylläs middenin de natuur, ligt het Snow Village. In een kader van ijskunst en prachtige natuur verblijft u in uw eigen gezellige chalet en brengt u ook een nacht door in een prachtige ice suite. U neemt deel aan alle typische Laplandactiviteiten zoals een sneeuwscootertocht, ijsvissen, een rendiersledetocht en natuurlijk ook een heuse huskysafari. Om uw programma te vervolledigen kiezen voor een extra nacht in een luxueuze glazen iglo.

Overnacht in een glazen iglo

SNOW VILLAGE

Het Snow Village is een van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland. Vooral de Ice Bar en het Ice Restaurant zijn een bezoek op zich waard. Overal vindt u sneeuw- en ijssculpturen terug. ' Avonds wordt het hotel feeëriek verlicht. U kan naar eigen keuze uw programma vervolledigen met diverse leuke excursies… Om uw programma te vervolledigen, kan u uw reis nog verlengen met een extra nacht in een luxueuze glazen iglo

Overnacht in het Snow Village
Uniek 3-gangendiner
Excursies vrij te bepalen

Snow Village Levi kaart

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/