Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Besneeuwde bomen nabij Levi De skipistes nabij Levi De tocht naar het Snow Village hotel per sneeuwscooter Naast een overnachting in een ICE Room, verblijft u ook in een gezellige houten chalet met open haard en eigen sauna Welkom in het Snow Village nabij Levi De bekende Icebar Tafelen in het ICE Restaurant Ongetwijfeld een hoogtepunt van w bezoek aan het Snow Village Genieten van een uniek vuurwerk boven het Snow Village tijdens Oudejaar Het Snow Village is ongetwijfeld één van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland Unieke sfeer in de kamers Ijssculptuur in één van de kamers Feërieke verlichting in de kamers Betoverende Ice Room Trouwe viervoeters voor de sledetocht Er staat een huskytocht van 16km op het programma Vul uw programma aan met een partijtje langlau Vertrek voor een avontuurlijke safari met de sneeuwscooter Een bezoek aan een rendierfarm met een tochtje met de rendierslede staat ook op het programma Met wat geluk kan u zelf het Noorderlicht waarnemen tijdens dit programma

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2022

Bilbao - Architectuur & gastronomie AANRADER
5-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 12 september 2021

Ierland - Schatkist vol verbluffende natuurpracht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 19 juli 2021

Malta & Gozo - Culturele erfenis van de ridderorde AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 8 november 2021

Sicilië - De Grieken en Normandiërs achterna AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 30 september 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent