Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in de maagdelijke natuur, welkom in Fins-Lapland Bij uw aankomst in Levi bent u al direct in de juiste vakantiestemming Hotel Hullu Poro **** in het centrum van Levi biedt een gezellige Lapse sfeer en een aantal uitstekende restaurants Bij de inrichting van het hotel werden diverse Sámi elementen gebruikt Pluspunt van het Hullu Poro hotel zijn de uitstekende restaurants zoals een à la carte restaurant, een steakhouse of een 'Kammi' hut In de 'Kammi'-hut kan u kiezen uit overheerlijke Lapse gerechten Het hotel Hullu Poro beschikt over een eigen wellnesscentrum met sauna's, douches en jacuzzi Trek er samen met uw gids op uit op zoek naar het magische noorderlicht Vertek voor een sneeuwscootersafari in de Lapse natuur Waag u kans tijdens een partijtje ijsvissen op een bevroren meer Vanuit uw bed het noorderlicht bewonderen, dat kan vanuit één van de glazen igloo's (facultatief) Tijdens een bezoek aan een rendierboerderij leert u deze typische bewoners van Lapland wat beter kennen Tijdens een wandeling met sneeuwschoenen maakt u dan weer op een heel andere manier kennis met de besneeuwde landschappenn rondom u Eén van de hoogtepunten is ongetwijfeld een tocht met de husky's door de sneeuw Trek de natuur in en geniet van de stilte rondom u Het Snow Village is één van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland Breng de nacht door in één van de unieke Ice Rooms van het Snow Village (facultatief) Op bepaalde data bezoeken we de échte Kerstman in het Santa Claus Village Dit alles middenin de ongerepte Finse natuur

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2022

Japan - De gracieuze tegenstellingen van Japan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 oktober 2021, 18 maart en 1 oktober 2022

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 3 juni 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Geschiedenis van de Duitse Hanzesteden AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 20 augustus 2021

Stockholm - Schoonheid aan het water AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide citytrip, vertrek op 21 mei en 30 juli 2021

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrekken van 15 december 2020 tot 6 april 2021

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 19 december 2020 tot 14 februari 2021

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 4, 11 en 18 februari 2021

Lapland Time Out! AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek op zondag van 3 januari tot 11 april 2021

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER
7-daags individueel programma, vertrek op zaterdag of zondag van 19 december 2020 tot 11 april 2021

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent