Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in de maagdelijke natuur, welkom in Fins-Lapland Bij uw aankomst in Levi bent u al direct in de juiste vakantiestemming Hotel Hullu Poro **** in het centrum van Levi biedt een gezellige Lapse sfeer en een aantal uitstekende restaurants Bij de inrichting van het hotel werden diverse Sámi elementen gebruikt Pluspunt van het Hullu Poro hotel zijn de uitstekende restaurants zoals een à la carte restaurant, een steakhouse of een 'Kammi' hut In de 'Kammi'-hut kan u kiezen uit overheerlijke Lapse gerechten Het hotel Hullu Poro beschikt over een eigen wellnesscentrum met sauna's, douches en jacuzzi Trek er samen met uw gids op uit op zoek naar het magische noorderlicht Vertek voor een sneeuwscootersafari in de Lapse natuur Waag u kans tijdens een partijtje ijsvissen op een bevroren meer Vanuit uw bed het noorderlicht bewonderen, dat kan vanuit één van de glazen igloo's (facultatief) Tijdens een bezoek aan een rendierboerderij leert u deze typische bewoners van Lapland wat beter kennen Tijdens een wandeling met sneeuwschoenen maakt u dan weer op een heel andere manier kennis met de besneeuwde landschappenn rondom u Eén van de hoogtepunten is ongetwijfeld een tocht met de husky's door de sneeuw Trek de natuur in en geniet van de stilte rondom u Het Snow Village is één van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland Breng de nacht door in één van de unieke Ice Rooms van het Snow Village (facultatief) Op bepaalde data bezoeken we de échte Kerstman in het Santa Claus Village Dit alles middenin de ongerepte Finse natuur

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2022

Bilbao - Architectuur & gastronomie AANRADER
5-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 12 september 2021

Stedenbezoeken en cruise Sint-Petersburg tot Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 4 september 2022

Ierland - Schatkist vol verbluffende natuurpracht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 19 juli 2021

Portugal - Porto en de Douro-vallei AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 31 augustus 2021

Kroatië - Dubrovnik Riviera AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 3 juli tem 29 september 2021

Italië - Puglia, de Italiaanse laars AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 14 oktober 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent