4-daags programma

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak | 4 dagen

4-daags individueel programma, vertrek op 14 februari en 7 maart 2019

Dag 1: BRUSSEL - KITTILÄ - LEVI (L + D)

Rechtstreekse vlucht van Brussel naar Kittilä. Lichte maaltijd aan boord; Aankomst in de loop van de voormiddag en korte transfer naar het skidorpje van Levi. Lichte lunch bij aankomst.

Bij aankomst in Levi in de vooravond bent u meteen in de juiste vakantiestemming. Het centrum en de skipistes liggen vlakbij en vanuit Levi kunt u diverse excursies en safari’s maken.

Bij aankomst in Levi bent u meteen in de juiste vakantiestemmin U verblijft in Levi in het centraal gelegen Sirkantähti hotel

Uw hotel is gelegen in het centrum van Levi. U ontvangt warme thermische kledij: thermische overall, warme botten, handschoenen, een muts en een helm tijdens de sneeuwscootersafari. Hierdoor blijft u lekker warm tijdens de verschillende excursies. De kledij kan u behouden tot op het einde van het programma.

Diner (buffet) in het hotelrestaurant.

  • Optioneel: Overnachting in een glazen iglo
    Overnachting in een glazen iglo U kan de hotelovernachting ook vervangen door een overnachting in een luxe glazen iglo boven op de skiheuvel van Levi. De volgende morgen wordt u na het ontbijt terug naar Levi gebracht waar u opnieuw aansluit bij de reisgroep voor het vervolg van het programma.

    Mits supplement - zie toeslagen

Dag 2: LEVI (O + L + D)

Na het ontbijtbuffet wordt u uitgerust met een helm. Na een korte instructieles vertrekt u op een leuke sneeuwscootersafari in de Lapse natuur waarbij u prachtige sneeuwlandschappen zal ontdekken. U rijdt met 2 personen per scooter die u afwisselend kan besturen.

Vertrek voor een leuke sneeuwscootersafari in de Lapse natuur waarbij u prachtige sneeuwlandschappen zal ontdekken Onderweg probeert u een vis aan de haak te slaan tijdens een partijtje ijsvissen

Rond de middag is er ook een soeplunch voorzien. Tijdens de sneeuwscootersafari kan u ook aan ijsvissen doen op een bevroren. De gids leert u de technieken aan en nadien probeert u zelf een vis aan de haak te slaan. Tijdens deze sneeuwscootersafari zal er zo'n 35 km worden gereden (duur: 5u).

Wat vrije tijd in de namiddag om te genieten van de faciliteiten van het hotel.

  • Optioneel: Ice Karting
    Ice Karting Na een korte uitleg hoe een kart te besturen kan de echte actie beginnen.
    Er wordt gereden op een besneeuwd parcours en de karts zijn uitgerust met spijkerbanden. De karting vereist van de deelnemer een perfecte mix van technisch kunnen en snelheid! Gedurende 2x 15 minuten kan u rondjes rijden. Tijdens deze activiteit wordt u ook warme dranken aangeboden.
    Deelnemers dienen wel minstens 1m40 groot te zijn.

    U kan kiezen uit 2 formules:

    Ice Karting
    U kan 2 x 15 minuten rondjes rijden
    Prijs: € 65,00/pers.
    In internationale groep, min. 2 deelnemers

    Ice karting race
    Na enkele opwarmronden krijgt iedereen de kans om een kwalificatietijd neer te zetten. Deze bepaald de startplaats voor de grote finale. Er wordt gereden met 5 à 6 karts tegelijkertijd. De winnaar krijgt een kleine attentie.

    Duur: 1u30 à 2u
    Prijs: € 85,00/pers.
    In privé groep, min. 5 deelnemers

’s Avonds staat een onvergetelijk diner op het programma. Na een wandeling bereikt u een typische kota. Hier geniet u van een heus Laps buffet met lokale specialiteiten zoals zalm en diverse rendierbereidingen. Lekker eten, gezelligheid en sfeer troef.

Dag 3: LEVI (O + L + D)

Deze voormiddag bezoekt u een lokale rendierboerderij. U maakt er kennis met het leven op de rendierboerderij. Natuurlijk mag een tochtje met de rendierslede niet ontbreken. Nadien kan u luisteren naar de verhalen van de rendierherder en ook vragen stellen bij een deugddoende koffie en een broodje.

Tijdens een bezoek maakt u kennis met het leven op de rendierboerderij n de buurt van de rendierboerderij maakt u een mooie sneeuwschoenwandeling langs verharde paden en diepsneeuw

Rond de middag wordt u naar een nabijgelegen huskyboerderij gebracht waar u een mooie huskysafari zal maken langsheen de bossen en heuvels in wondermooie winterse landschappen.

Eerst krijgt u uitgelegd hoe u de slede dient te besturen. Hierna vertrekt u voor een tocht van 10 km (1u). Elke slede wordt getrokken door 6-tal husky’s. De eerste persoon bestuurt de slede terwijl de andere persoon plaats neemt in de slede. Onderweg kan er gewisseld worden.

De stilte rondom u tijdens de tocht is fenomenaal. Voor of na de tocht wordt een lunch voorzien op de huskyboerderij en geeft de huskyherder wat uitleg. Er is voldoende tijd om foto’s te nemen met de honden (totale duur: 3u30).

Hierna wordt u met de bus naar het Snow Village gebracht. Dit ijshotel is gelegen in de natuur tussen de skigebieden van Levi en Ylläs. Het Snow Village is één van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland.

Het Snow Village is één van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland Geniet van een uniek 3-gangendiner in het koude restaurant van het Snow Village

U krijgt er een mooie een rondleiding en u maakt kennis met de verschillende ijssculpturen, Ice Rooms en Suites, de Ice Chapel, het Ice Restaurant en natuurlijk ook de Ice Bar waar u een welkomstdrankje wordt aangeboden. ‘s Avonds geniet u van een 3-gangen diner in het niet-verwarmde restaurant van het Snow Village. Na het diner wordt u per bus terug naar uw hotel gebracht.

  • Optioneel: Overnachting in een Ice Room
    Overnachting in een Ice Room U kan de overnachting in uw hotel vervangen door een overnachting in een Ice Suite van het Snow Village. De volgende morgen wordt u na het ontbijt terug naar Levi gebracht waar u opnieuw aansluit bij de reisgroep. Deze overnachting moet bij reservatie vastgelegd worden. Deze kan niet ter plaatse bijgeboekt worden.

Dag 4: LEVI (O)

Na het ontbijtbuffet kan u de warme winterkledij afgeven in het safarikantoor en volgt de check-out.

Transfer naar de luchthaven van Kittilä voor de rechtstreekse terugvlucht naar Brussel.

Lichte maaltijd aan boord.

• 4-daagse kennismaking met Lapland, geschikt voor elk type reiziger

• Verblijf midden in het gezellige centrum van Levi en vlakbij de skipistes

• Alle belangrijkste activiteiten komen aan bod: sneeuwscootertocht, husky safari, ijsvissen, sneeuwschoenwandeling, rendiersledetocht, wandeling op zoek naar het noorderlicht

• Verblijf in ***+ hotel

• Diner in een gezellige Lapse kota

• Bezoek aan het Snow Village met uniek 3-gangen diner in het Ice Restauant

• Bezoek aan de échte Kerstman te Rovaniemi op geselecteerde data

• Alle excursies gaan door in een kleine Nederlandstalige groep

• Goede mogelijkheden om te skiën of te langlaufen (facultatief)

• Maak uw programma actiever door te kiezen voor een sessie Ice Karting of een fietstocht met Fatbikes (facultatief)

• Mogelijkheid om te overnachten in een glazen iglo of in een Ice Room (facultatief)

Finland - 4-daagse ontdekking van Lapland

Finland - map

Seychellen cruise met een zeilcatamaran AANRADER
10-daagse cruise aan boord van een Lagoon 450 catamaran, vertrek op 25 september 2019

16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 26 otober tot 10 november 2019

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 november 2019

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 mei 2019

10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER
8-daags programma in kleine Nederlandstalige groep, vertrek op 3 maart 2019

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 27 januari, 3 februari of 3 maart 2019

Lapland Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 2 en 10 maart en 5 april 2019

Wildernislodge Avontuur (Actief) AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 18 en 26 december, 10 maart en 8 april

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 22 december 2018

Ruka Glass Village AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 9 april 2019

Rust en natuur Shortbreak in Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 26 november 2018 en 13 april 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Wildernishotel Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 15 april 2019

Ranua Wildlife Park - Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2018 en 15 april 2019

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER