Overnacht in een rorbu, een typisch vissershuisje aan de rand van het water Het drogen van de kabeljauw in buitenlucht De Lofoten worden door Unesco bestempeld als uniek gebied Gemiddeld wordt tijdens deze reis het noorderlicht tijdens 4 à 5 avonden waargenomen Deze regio vormt een inspiratiebron voor tal van artiesten, schrijvers en kunstenaars Deze gevarieerde reis combineert werkelijk het mooiste wat Noorwegen heeft te bieden De Lofoten zijn ook gekend voor hun walvisrijke wateren De Lofoten, door Unesco als uniek gebied bestempeld De kans dat u het noorderlicht waarneemt is tijdens dit programma optimaal Deze regio vormt een inspiratiebron voor tal van artiesten, schrijvers en kunstenaars Tijdens een boottocht in de Lofoten kan u kennismaken met de indrukwekkende zeearenden die hier voorkomen Het mooie Svolvaer wordt beschouwd als de hoofdstad van de Lofoten eilandengroep Deze gevarieerde reis combineert werkelijk het mooiste wat Noorwegen heeft te bieden Hoe noorderlijker u gaat, hoe groter de kans op het noorderlicht Sinds de eerste toerist in 1664  de Noordkaap bezocht, volgde een stroom van nieuwsgierige toeristen De geschiedenis van Tromsø gaat terug tot aan de Middeleeuwen en verder en de stad was vroeger vooral gekend als vissershaven en handelspost door zijn beschermde ligging In deze stad vindt u onder andere de Arctische kathedraal terug Op de boot krijgt u ook een presentatie over King Crabs en worden ze voor u vers klaargemaakt waarna u de kans krijgt van deze delicatesse te proeven We sluiten het programma af met een bezoek aan het Kirkenes Snowhotel

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/