Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Overnacht in een rorbu, een typisch vissershuisje aan de rand van het water Het drogen van de kabeljauw in buitenlucht De Lofoten worden door Unesco bestempeld als uniek gebied Gemiddeld wordt tijdens deze reis het noorderlicht tijdens 4 à 5 avonden waargenomen Deze regio vormt een inspiratiebron voor tal van artiesten, schrijvers en kunstenaars Deze gevarieerde reis combineert werkelijk het mooiste wat Noorwegen heeft te bieden De Lofoten zijn ook gekend voor hun walvisrijke wateren De Lofoten, door Unesco als uniek gebied bestempeld De kans dat u het noorderlicht waarneemt is tijdens dit programma optimaal Deze regio vormt een inspiratiebron voor tal van artiesten, schrijvers en kunstenaars Tijdens een boottocht in de Lofoten kan u kennismaken met de indrukwekkende zeearenden die hier voorkomen Het mooie Svolvaer wordt beschouwd als de hoofdstad van de Lofoten eilandengroep Deze gevarieerde reis combineert werkelijk het mooiste wat Noorwegen heeft te bieden Hoe noorderlijker u gaat, hoe groter de kans op het noorderlicht Sinds de eerste toerist in 1664  de Noordkaap bezocht, volgde een stroom van nieuwsgierige toeristen De geschiedenis van Tromsø gaat terug tot aan de Middeleeuwen en verder en de stad was vroeger vooral gekend als vissershaven en handelspost door zijn beschermde ligging In deze stad vindt u onder andere de Arctische kathedraal terug Op de boot krijgt u ook een presentatie over King Crabs en worden ze voor u vers klaargemaakt waarna u de kans krijgt van deze delicatesse te proeven We sluiten het programma af met een bezoek aan het Kirkenes Snowhotel

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 18 maart 2022

Stedenbezoeken en cruise Sint-Petersburg tot Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 23 augustus 2022

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 25 december 2021 tot 6 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 25 december 2021 en 2, 9 & 23 januari en 27 februari 2022

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 & 17 februari en 3 maart 2022

Rust en natuur Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 28 november 2021 tot 23 april 2022

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 5, 10, 17 en 24 februari en 3 maart 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent