Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland - 8-daags individueel programma

De omgeving van het Syöte National Park wordt gekenmerkt door prachtige natuur en 'tunturis' of kleine heuvels. Op de top van Iso Syöte kan u verblijven in een gezellige houten chalet, hotelkamer of Aurora View Suite met jacuzzi op het balkon. U kan uw verblijf combineren met toffe activiteiten die u in een voordeelpakket worden aangeboden. U kan het programma nog actiever maken via een aantal facultatieve activiteiten.

Bekijk het volledige programma

Het noorderlicht, wereldse lichtshow
Bekijk foto's van dit programma

Prijzen & data van dit programma
Schrijf hier in voor deze unieke reis

Foto's

Meer foto's

Sterke punten

Asteria Expeditions biedt een unieke formule aan om de rust en de adembenemende natuur van Fins Lapland te ontdekken. Dit laat u makkelijk toe om vanuit een basispakket excursies bij te boeken naar eigen wensen. Zo kan u een extra nacht bijboeken om zo het Santa Claus Village op de Noordpoolcirkel te bezoeken.

Verder ook op het programma:

Natuur- & rustbeleving
Basisactiviteiten inbegrepen
Goede skimogelijkheden

Finland in het kort


Klik op de kaart voor een grotere versie.

Geografie: Finland is één van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000 km² is het 8x zo groot als België.

Klimaat: In Finland heerst een gematigd landklimaat met neerslag in alle jaargetijden en opmerkelijke verschillen tussen de zomer- en wintertemperatuur.

Fauna & flora: Het grootste deel van Finland bestaat uit naaldbos. Dit wordt ook wel aangeduid als taiga. Hier leven opvallende dieren zoals bruine beren, lynxen, sneeuwhazen, bevers, wolven en vossen. De kans dat je een rendier tegenkomt is, vooral in het noorden, vrij groot.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2022

Bilbao - Architectuur & gastronomie AANRADER
5-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 12 september 2021

Ierland - Schatkist vol verbluffende natuurpracht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 19 juli 2021

Malta & Gozo - Culturele erfenis van de ridderorde AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 8 november 2021

Sicilië - De Grieken en Normandiërs achterna AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 30 september 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent