Adembenemende landschappen in Fins Lapland In het nieuwe panoramarestaurant kan u terecht voor het ontbijtbuffet en diner Start de dag met een gevarieerd ontbijtbuffet De gloednieuwe Arctic Spa biedt heel wat faciliteiten zoals binnenzwembad, Finse sauna, stoombad, jacuzzi en een koud dompelbad De gezellige chalets zijn gebouwd in traditionele Finse Kelo stijl De standaard hotelkamers werden recent gerenoveerd en bieden een panoramisch zicht Mits toeslag kan u kiezen voor een upgrade van uw hotelkamer naar een Star Superior Room In een Aurora View Suite kan u vanuit uw bed of vanuit de jacuzzi genieten van het noorderlicht Verken de omgeving tijdens een actieve sneeuwschoenwandeling Sneeuwscootertocht Tot rust komen in de prachtige natuur Ongerepte natuurpracht Maak kennis met een typische Laplandbewoner Behaal uw 'internationaal rendierrijbewijs' Gevolgd door een rit per huskyslede U verblijft op de skipistes waardoor er goede ski- en langlaufmogelijkheden zijn Optioneel: een bezoekje aan het Santa Claus Village, gelegen op de Noordpoolcirkel Op jacht naar het betoverende noorderlicht tijdens een nachtelijke sneeuwscootertocht Het noorderlicht, een adembenemend spektakel van de nachtelijke sterrenhemel Geniet van de adembenemende landschappen van Fins Lapland

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/