Promobreaks 2019-2020

Korte maar goed gevulde 4-daagse shortbreaks naar Winters Lapland aan een uitstekende prijs.
Programma met rechtstreekse vluchten van donderdag tot zondag. Vaste prijs, geen vluchttoeslag mogelijk.

Ideaal voor een weekendje Lapland met maximale tijd ter plaatse dankzij de uitstekende vluchturen

Shortbreaks 4 dagen/3 nachten

Vanaf
€ 1.260
per persoon
Snow Village Weekendbreak

Snow Village weekendbreak

Inclusief vluchten + logies + vol pension + excursiepakket

Gevarieerd programma op basis van vol pension waarbij u verblijft in en rond het Snow Village en deelneemt aan typische Laplandactiviteiten zoals een sneeuwscootertocht, ijsvissen en een huskysafari.

  • Klik voor data & prijzen
    Vertrek op vaste data Chalet bezet door 2 pers. Chalet bezet door 3 pers. Chalet bezet door 4 pers. Chalet bezet door 5 pers.
    06/02/20 € 1.560 € 1.410 € 1.335 € 1.285
    13/02/20 € 1.535 € 1.385 € 1.310 € 1.260
    20/02/20 € 1.535 € 1.385 € 1.310 € 1.260
    27/02/20 € 1.585 € 1.435 € 1.360 € 1.310

    Inbegrepen
    • Rechtstreekse vluchten in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen ter waarde van € 51,00 per ticket gekend op 01/05/2019
    • 3 nachten in een chalet type 1 met haard en sauna, linnen en eindschoonmaak inbegrepen
    • Vol pension waarvan 1 uniek diner in het Ice Restaurant
    • Excursies: bezoek en rondleiding in het Snow Village, sneeuwscootersafari met ijsvissen, huskysafari
    • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 980
    • Thermische kledij tijdens uw verblijf
    • BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
    Niet-inbegrepen
    • Facultatieve excursies en diensten niet vermeld in programma

Vraag het detailprogramma

Vanaf
€ 1.325
per persoon
Bear's Lodge weekendbreak

Bear's Lodge weekendbreak

Beleef alle typische Laplandactiviteiten zoals een sneeuwscootertocht, ijsvissen, een rendier- en huskysledetocht. Verblijf in een een gezellige chalet gelegen op een prachtige natuurlocatie.

  • Klik voor data & prijzen
    Vertrek op vaste data Chalet bezet door 2 pers. Chalet bezet door 3 pers. Chalet bezet door 4 pers.
    06/02/20 € 1.520 € 1.415 € 1.350
    13/02/20, 20/02/20 € 1.495 € 1.390 € 1.325
    27/02/20 € 1.545 € 1.440 € 1.375

    Inbegrepen
    • Rechtstreekse vluchten in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen ter waarde van € 51,00 per ticket gekend op 01/04/2019
    • 3 nachten in een chalet van de Bear's Lodge
    • Excursies: sneeuwscootersafari met ijsvissen en lunch, huskysafari en rendiersledetocht
    Niet-inbegrepen

Vraag het detailprogramma

Vanaf
€ 1.335
per persoon
Harriniva Noorderlichtweekend

Harriniva Noorderlicht weekend

Actief programma met 4 activiteiten inbegrepen. Tijdens de nachtelijke sneeuwscootertocht en de nachtelijke sneeuwschoenwandeling gaat u op zoek naar het noorderlicht. Optioneel kan u een nacht doorbrengen in een sneeuwiglo of Aurora Dome.

  • Klik voor data & prijzen
    Vertrek op vaste data Bezet door 1 pers. Bezet door 2 pers. Bezet door 3 pers.
    06/02/20 € 1.565 € 1.400 € 1.385
    13/02/20, 20/02/20 € 1.540 € 1.375 € 1.360
    07/03/19 € 1.615 € 1.450 € 1.435

    Inbegrepen
    • Rechtstreekse vluchten in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief maaltijden en frisdrank en alle vooraf betaalbare taksen ter waarde van € 51,00 per ticket gekend op 01/04/2019
    • 3 nachten in een hotelkamer van hotel Harriniva of hotel Jeris
    • Vol pension, gratis koffie/thee tijdens de dag
    • Excursies: bezoek aan een rendierboerderij met korte rendiersledetocht, nachtelijke sneeuwscootersafari van 20 km met 2 pers. per scooter, huskytocht van 17 km met 2 pers. per slede en een nachtelijke sneeuwschoenwandeling
    • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 800. Dit risico kan verlaagd worden tot € 400 door een supplement te betalen van € 20 per persoon per verblijf. Enkel ter plaatse mogelijk.
    Niet-inbegrepen

Vraag het detailprogramma

Vanaf
€ 2.095
per persoon
Lapland de luxe weekendbreak

Lapland de luxe weekendbreak

Combineer typische Laplandexcursies met de luxe van een uniek natuurverblijf in het boetiekhotel Beana Lapponia. U verblijft er in een prachtige hotelkamer of suite en geniet er van de heerlijke lokale keuken. Adults only!

  • Klik voor data & prijzen
    Vertrek op vaste data Beana Room Beana Plus Room Laponia Room
    met sauna
    06/02/20, 13/02/20, 20/02/20 € 2.095 € 2.160 € 2.345
    27/02/20 € 2.120 € 2.185 € 2.370

    Inbegrepen
    • 3 nachten in boetiekhotel Beana Laponia
    • Excursies: sneeuwscootersafari, huskysafari en bezoek aan een rendierboerderij met rendiersledetocht
    Niet-inbegrepen
    • Facultatieve excursies zoals overnachting in een glazen igloo

Vraag het detailprogramma

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER