Welkom in Lapland! Verblijf in een gezellig wilderniscomplex middenin de Lapse natuur Het wilderniscomplex omvat een aantal kleinere chalets die rondom de hoofdchalet gelegen zijn 's Avonds geniet u van het gezellige haardvuur in de hoofdchalet Elke wildernishut beschikt over een 2 à 3-tal kamers, een gemeenschappelijke woonruimte en een sanitaire ruimte met douche en toilet U verblijft in mooie en  comfortabele kamers Bij uw aankomst zijn de sauna en hot tub reeds voorverwarmd en kan u direct ontspannen In de centrale hoofdchalet wordt ook het eten geserveerd U wordt uitgerust met thermische kledij die u kan behouden tot het einde van uw verblijf Tijdens het ijsvissen kan u proberen zelf een vis aan de lijn te slaan We zetten de sneeuwscootersafari verder richting Levi Tijdens een bezoek aan de rendierboerderij krijgt u een woordje uitleg over deze prachrige dieren Achteraf kan u zelf een ritje maken per rendierslede Vertrek voor een safari met de sneeuwscooter naar het Snow Village Het Snow Village, één van de hoogtepunten van de reis U brengt de nacht door in één van de prachtige ICE Rooms van het Snow Village Even opwarmen bij het kampvuur In het programma is ook een 10km lange sledetocht met huskies inbegrepen Met wat geluk kan u met eigen ogen het betoverende noorderlicht waarnemen Het noorderlicht maakt uw Laplandavontuur nog onvergetelijker...

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/