VERBLIJFSFORMULES CHALETS JERIS - 4, 5 en 8 dagen

Chalets Jeris, Finland  - 4, 5 en 8 dagen

Koppels, families of groepjes vrienden die op zoek zijn naar een leuke actieve sneeuwvakantie, maar tevens op zoek zijn naar de ultieme rust- en natuurbeleving vinden in Jeris zeker hun gading terug. U verblijft er in uw eigen chalet met één of meerdere slaapkamers, sauna en haard, woonruimte, volledig uitgeruste kitchenette. De chalets zijn gelegen aan de rand van het Pallas Nationaal Park en vormen de perfecte uitvalsbasis voor langlauf- of wandeltochten.

Chalets Jeris ***+

Stel zelf uw excursiepakket samen

Jeris is enorm populair bij liefhebbers van rust en natuur, ver weg van alle drukte. Ook langlauf- liefhebbers komen hier volop aan hun trekken want vanuit Jeris zijn mooie langlauftochten mogelijk. U kan volledig tot ontspanning komen in de Jeris Spa en u op facultatieve basis kan u aan diverse leuke excursies deelnemen naar eigen wens en budget.

Facultatieve excursies:

Sneeuwscootersafari met ijsvissen
Rivierdrijven in waterdichte pakken
Bezoek aan een rendierboerderij

Kaart Jeris

11-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2020

Albanië, Kosovo, Noord-Macedonië en Griekenland AANRADER
13-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurrreis, van 29 mei tot 10 juni 2020