Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Levi, welkom in Fins Lapland De skipistes van Levi behoren tot de beste van Lapland Kies voor een avontuurlijke sneeuwscootertocht Meer dan de moeite ward voor een fotostop! U verblijft in een studio of appartement van het Hullu Poro hotel **** De lobby van het Hullu Poro hotel Het hotel beschikt over een aantal standaardkamers met eigen sauna Voor grotere families zijn er appartementen met 3 slaapkamers In het spa centrum vindt u oa. sauna's, koudwaterbad, douches en jacuzzi De steakhouse bij het hotel De uitstekende restaurants vormen een echt pluspunt van het Hullu Poro hotel In de Kammi hut kan u terecht voor overheerlijke Lapse gerechten In de Hullu Poro Arena vinden geregeld optredens plaats Met wat geluk kan u het Noorderlicht zelf ervaren Deze groene gloed ontstaat door botsing van geladen zonnedeeltjes met onze aardse atmosfeer Een nachtelijke sneeuwscootersafari is ideaal om het Noorerlicht te zien Bezoek een rendierboerderij per sneeuwscooter Of boek een excursie naar het Snow Village met overnachting in een ICE Room Betoverende sneeuwlandschappen nabij Levi in Fins Lapland

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 29 september 2022

Bilbao - Architectuur & gastronomie AANRADER
5-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 11 september 2022, 1 april & 23 september 2023

Cruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse begeleide riviercruise, afreis op 9 september 2022

Puglia - In de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 14 mei & 1 oktober 2022

Egypte voor culturele fijnproevers AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 17 november 2022 & 6 april 2023

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 1, 8 & 22 januari en 19 februari 2023

Bear's Lodge Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek van 28 december 2022 tot 5 maart 2023

Bear's Lodge Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 1 januari tot 26 maart 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent