Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Levi, welkom in Fins Lapland De skipistes van Levi behoren tot de beste van Lapland Kies voor een avontuurlijke sneeuwscootertocht Meer dan de moeite ward voor een fotostop! U verblijft in een studio of appartement van het Hullu Poro hotel **** De lobby van het Hullu Poro hotel Het hotel beschikt over een aantal standaardkamers met eigen sauna Voor grotere families zijn er appartementen met 3 slaapkamers In het spa centrum vindt u oa. sauna's, koudwaterbad, douches en jacuzzi De steakhouse bij het hotel De uitstekende restaurants vormen een echt pluspunt van het Hullu Poro hotel In de Kammi hut kan u terecht voor overheerlijke Lapse gerechten In de Hullu Poro Arena vinden geregeld optredens plaats Met wat geluk kan u het Noorderlicht zelf ervaren Deze groene gloed ontstaat door botsing van geladen zonnedeeltjes met onze aardse atmosfeer Een nachtelijke sneeuwscootersafari is ideaal om het Noorerlicht te zien Bezoek een rendierboerderij per sneeuwscooter Of boek een excursie naar het Snow Village met overnachting in een ICE Room Betoverende sneeuwlandschappen nabij Levi in Fins Lapland

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021, 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 en 26 november 2021 en 18 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 25 december 2021 tot 6 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 25 december 2021 en 2, 9 & 23 januari en 27 februari 2022

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 & 17 februari en 3 maart 2022

Rust en natuur Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 28 november 2021 tot 23 april 2022

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 5, 10, 17 en 24 februari en 3 maart 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent