U verblijft 8 dagen in een sympathiek wildernishotel nabij de Russische grens De vriendelijke Sirpa en Katja Kämäräinen heten je van harte welkom Maak kennis met de heerlijke en verrassende Lapse gastronomie Proef van Lapse specialiteiten Alle gerechten worden bereid met lokale ingrediënten en verse producten Vanuit uw hotelkamer heeft u een mooi zicht op de omgeving U verblijft in een chalet of hotelkamer 's Avonds geniet u van een deugdoende sauna Niet geschikt voor koukleunen: na de sauna een verfrissende duik in een ijswak Uw Laplandavontuur start met een sneeuwscootersafari in de buurt van het wildernishotel Als u van meer actie houdt, dan kan u kiezen om deel te nemen aan een langere sneeuwscootertocht - Facultatief Een ander hoogtepunt is ongetwijfeld een bezoek aan de huskyboerderij Na een bezoekje met uitleg maakt u zelf een tocht met de slede U kan er voor kiezen om aan een langere huskytocht deel te nemen - Facultatief Bij een bezoek aan een lokale rendierboerderij kan u deze dieren van dichtbij bewonderen Nadien maakt u een tochtje met de rendierslede Het betoverende noorderlicht maakt uw Laplandervaring nog onvergetelijker Door de afgelegen ligging zit u alvast op de eerste rij om het noorderlicht waar te nemen Kies voor een dagbezoek aan Ruka, een van betere skigebieden van Finland De sneeuwlandschappen hier behoren tot de mooiste van Fins Lapland

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/