Het Muotka wildernishotel lig afgelegen in de natuur, ver weg van kunstlicht Kom tot rust na een dag vol avontuur in uw gezellige Wilderness Room De Superior Rooms zijn iets ruimer en beschikken over een eigen sauna Wie Finland zegt, denkt natuurlijk ook aan de Finse sauna De Panorama Log Cabins liggen middenin de natuur en beschikken over grote panoramische ramen Dit type logies zijn gechikt voor maximaal 4 personen Aurora Cabins bieden een romatisch verblijf met zicht op de sterrenhemel Vanuit uw bed kan u de nachtelijke hemel observeren en mogelijks ook genieten van het magische noorderlicht Dit natuurfenomeen ontstaat wanneer deeltjes afkomstig uit de zon botsen met deeltjes in de atmosfeer en een lichtgevend gordijn vormen Voor de sneeuwscooter safari geeft de gids u tips en advies Hierna vertrekt u op avontuur in de Finse natuur Even stoppen om te genieten van de prachtige omgeving Op stap met sneeuwschoenen in de natuur Eén van de hoogtepunten is ongetwijfeld een tocht met de huskies Met de sneeuwscooter rijdt u naar een rendierboederij Tijdens een bezoek aan een boerderij is er tijd om deze dieren te voederen Langlaufen is een nationale sport in Finland en in de omgevind vindt u dan ook tal van loipes terug Even een pauze inlassen en genieten van een wildernisluch en warme drank Even een warme hap bereiden op het kampvuur Geniet van de uitzonderlijke sneeuwkwaliteit, de zuivere lucht en als het een beetje meezit ook het noorderlicht aan de nachtelijke hemel

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/