Welkom in Ruka, Fins Lapland De grote lodge ligt aan de rand van Ruka, op wandelafstand van de skipistes en het centrum Er zijn enkele grote gemeenschappelijke leefruimtes en een grote eetruimte In de goed uitgeruste keuken worden voor u heerlijke maaltijden bereid De wildernislodge is gezellig ingericht, met zitruimtes en een open haard De wildernislodgee telt in totaal 12 gezellige kamers, allen met eigen douche en toilet Naast een buitenjacuzzi is ook een Finse sauna voorzien Trek de natuur in met de sneeuwscooters Onderweg geniet u van de adembenemende landschappen en prachtige zonsondergangen Nog wat onwennig door de diepe sneeuw op die sneeuwschoenen... De regio rond Ruka behoort ongetwijfeld tot de mooiste van Fins Lapland Tijdens het ijsvissen kan u proberen zelf een vis aan de haak te slaan Ontmoeting met een notoire Laplandbewoner op de rendierboederij In het Ranua Wildlife Park maakt u kennis met andere dieren die in Lapland voorkomen Rovaniemi, de hoofdstad van Fins Lapland is tevens de woonplaats van de Kerstman en het Santa Claus Village Met het ganse gezin op audiëntie bij de enige, echte Kerstman Tijdens de huskysafari bestuurt u afwisselend de slede (pers./slede) De honden blaffen vol ongeduld om te kunnen vertrekken Door uw verblijf middenin de natuur zit u op de eerste rij mocht het Noorderlicht zich tonen Ruka is tevens een van de beste skigebieden van Fins Lapland

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/