Welkom in Ruka, Fins Lapland U trekt vanaf de luchthaven meteen de natuur in per sneeuwscooter Onderweg geniet u van de adembenemende landschappen Verblijf in een gezellig wildernishotel nabij de Russische grens Laat u er verrassen door de heerlijke lokale keuken Geniet van een typische Finse rooksauna, een van de beste van Finland - Facultatief Ontdek de 'sneeuwwouden' nabij de Russische grens Een typisch beeld in de periode van half december tot eind februari De  besneeuwde 'tunturis' of heuvels nabij de Russische grens Op de top van de Kuntivaara heuvel Een blik op het magische noorderlicht maakt uw Laplandervaring helemaal compleet De afgelegen ligging van het wildernishotel is een ideale locatie op noorderlicht te spotten Onderweg is er altijd een kans om rendieren te spotten in de natuur U verblijft tijdens het 2e deel van uw programma in het gezellige skidorpje Ruka In Ruka maakt een huskysafari in de Finse natuur Paardenkracht wordt ingeruild voor huskykracht U kan het programma aanvullen met facultatieve excursies zoals Ice Karting In Ruka zijn er ook uitstekende mogelijkheden om te skiën Kies voor een verblijf in een sneeuwiglo - Facultatief Kies voor een verblijf in een glazen villa - Facultatief

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/