De verschillende chalets zijn gelegen in een rustige omgeving tussen het gelijknamige meer en de skiheuvel Een verblijf in een chalet is ideaal als u graag wat meer zelfstandig bent en op zoek naar de huiselijke sfeer van Lapland Kom 's avonds op adem in de sauna van uw chalet na een dag vol avontuur De chalets verschillen onderling maar bieden allemaal dezelfde faciliteiten Er zijn chalets beschikbaar met 1, 2 of 3 slaapkamers U verblijft in uw chalet op basis van logies alleen maar u kan ook kiezen voor half pension In uw chalet vindt u alle faciliteiten terug voor een gezellig verblijf in familieverband of in kleine groep Vertrek op avontuur in de wildernis per sneeuwscooter Tijdens het ijsvissen kan u proberen zelf een vis aan de haak te slaan Even wennen aan een nieuwe manier van stappen tijdens de sneeuwschoenwandeling Maak kennis met deze typische Laplandbewoner tijdens een bezoek aan een rendierboerderij Maak een tochtje met een slede getrokken door een rendier De honden staan vol ongeduld te wachten op het vertrek van de tocht De huskytocht brengt u langsheen bossen en over bevroren meren Een dag op avontuur in de natuur met langlaufski's en een gids Beleef een onvergetelijke arctische ervaring in een geïsoleerd en waterdicht pak Het noorderlicht vormt de kers op de taart van uw Lapandreis, maar wordt nooit gegarandeerd De lichten van de sneeuwscooters op de witte sneeuw bezorgen u een totaal andere rijervaring tijdens een nachtelijke sneeuwscootertocht Uniek tafelen in het Ice Restaurant, ongetwijfeld een hoogtepunt van uw bezoek aan het Snow Village Elk van de Ice Suites zijn een enig ontwerp met prachtige ijssculpturen

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/