Welkom in Lodi, Lombardije, waar Napoleon de strijd tegen de Oostenrijkers De prachtige Duomo op de Piazza della Vittoria in Lodi is de grootste romaanse kerk van Lombardije Het hoofdkantoor van de Banca Popolare, naar een ontwerp van de Italiaans architect en industrieel ontwerper Renzo Piano De Sanctuario dell'Incoronata kerk wordt beschouwd als een van de meesterwerken van de Lombardische renaissancekunst in Europa Het Torrechiara kasteel is een van de mooiste voorbeelden van militaire bouwkunst uit de 15de eeuw In Torrechiara zijn prachtige fresco's met landschappen en grotesken van Cesare Baglione te bewonderen Mantua, een van de meest romantische steden in Italië die aanvoelt als een groot paleis Mantua met 2 van de sterattracties: het Middeleeuwse kasteel van St. George en daarachter het hertogelijk Palazzo Ducale Het Palazzo della Pilotta complex in het centrum van Parma herbergt verschillende musea, galerijen en een bibliotheek In de Galleria Nazionale van het Palazzo Della Pilotta bewondert u werken van de Toscaanse en Venetiaanse scholen uit de 14de en 15de eeuw Tevens in het Palazzo della Pilotta bevindt zich het Teatro Farnese dat werd volledig in hout opgebouwd in 1619 Eeuwenlang was het uitgestrekte Palazzo Ducale van Mantua de zetel van de Gonzaga-dynastie, een van de machtigste tijdens de Renaissance Het immense Palazzo Ducale complex telt 500 kamers en beslaat bijna 34.000m² Het Palazzo Te In Mantua is een gewaardeerd voorbeeld van maniëristische architectuur en het meesterwerk van Giulio Romano De Fondazione Prada, gewijd aan kunst en cultuur, is het nieuwe hoofdkwartier van de gelijknamige foundation Bij het bezoek aan Milan ligt de druk op het hedendaagse aspect van de stad, met O.a. een bezoek aan de Fondazione Prada Fondazione Prada, gewijd aan kunst en cultuur, is het nieuwe hoofdkwartier van de gelijknamige foundation, ontworpen door de Nederlandse architect Rem Koolhaas Piazza Tre Torri met zijn 3 torens: Il Dritto (de rechte toren), Lo Storto (de scheve toren) en Il Curvo (de gebogen toren) Het Citylife stadsvernieuwingsproject omvat o.a. een park, een winkelcentrum en een wooncomplex van de Brits-Irakese architecte Zaha Hadid Tijdens dit programma verblijft u in stijlvolle en uitstekende **** hotels in Parma en Milaan

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/