Myanmar - Ontdek het vergeten paradijs

Land van duizenden in goud gehulde tempels, ondoordringbare jungles en parelmoeren zandstranden. De onontdekte parel van Zuidoost-Azië, land van duizenden in goud gehulde tempels, ondoordringbare jungles en parelmoeren zandstranden. U woont het unieke Paung Daw Oo Pagode Festival op het Inle-meer bij. Oude koningssteden, het prachtige Bagan, heuvels, rijstvelden en markten… Reis mee naar een van de meest authentieke Aziatische bestemmingen.

Eén van de absolute hoogtepunten op uw reis is het bijwonen van het Paung Daw Oo pagode festival'. De genoemde pagode herbergt 5 kleine gouden Boeddhabeeldjes die bedekt zijn met zoveel lagen bladgoud dat de oorspronkelijke vorm niet meer te zien is. Eén keer per jaar worden 4 van de 5 beelden op het Inle Meer rondgevarenaan boord van een replica van een koninklijk schip.

De rotspagodes in Monywa
De tempels van de Baganvallei
Shwedagon, de belangrijkste tempel

Myanmar in het kort

Geografie: Myanmar is de nieuwe naam voor Birma, en is 22x zo groot als België. Myanmar wordt ook het gouden land genoemd vanwege de talrijke vergulde pagodes. Het land grenst in het Westen en in het Noorden aan India en Bangladesh en in het Oosten aan Thailand.

Klimaat: Myanmar ligt in de tropische klimaatzone, de temperatuur aan de kust schommelt het hele jaar door tussen de 22° en de 35°C. In de hoofdstad Ragoon on kan de temperatuur oplopen tot 40°C.

Fauna & flora: Het uitgestrekte land heeft diverse landschappen zoals de uitlopers van het Himalaya-gebergte in het noorden, de jungle in het oosten en de stranden in het westen en in het zuiden.

Lapland Time Out! AANRADER

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/