“ Enthousiaste, gedreven gids die de regio door en door kende. Haar historische kennis was uitmuntend! Een aanrader voor elke kunstliefhebber!
”
“ Heel veel gezien tijdens de Nijlcruise. Hoogtepunten waren de tempels van Edfu, Aboe Simbel en Hatsjepsoet. Als mens voel je je zo klein tussen deze immense bouwwerken. ”
“ Boeiende reis met mooie sites en zeer goede lokale gids
”
“ Het was voor ons een super reis. We hebben plekken gezien waarvan we niet wisten dat ze nog bestonden op de wereld... zo stil en ongelofelijk mooi. We hebben het geluk gehad om 4x het noorderlicht te kunnen zien. ”
“ Er valt zoveel te ontdekken in de wereld, maar van bestemmingen zoals Antarctica is er maar één! ”
“ Een stap in de geschiedenis, in het ongekende, een onvergetelijke ervaring... De persoonlijke begeleiding en duiding van de Asteria staff maakte van deze reis een unieke ervaring. We zouden direct terug gaan. ”
“ Super, één van de mooiste en best begeleide reizen waar we al aan deelgenomen hebben. Een echte aanbeveling!
”
“ Een zinderende reis doorheen de geschiedenis van de Zijderoute. Kunst en cultuur ten top. Een echte aanrader!
”
“ Het was voor ons een super reis. We hebben plekken gezien waarvan we niet wisten dat ze nog bestonden op de wereld, zo stil en ongelofelijk mooi. We hebben het geluk gehad om 4x het noorderlicht te kunnen zien. ”
“ Een leerrijke en indrukwekkende belevenis. We zijn 18 dagen in de watten gelegd op cultureel, organisatorisch en culinair vlak. De accommodatie en vluchten waren zeer comfortabel.
”