“ Prachtige reis, heel divers, ideale kennismaking met dit land. Uitstekend begeleid, een aanrader.
”
“ Rijk cultureel erfgoed! Een ideaal alternatief voor Iran.
”
“ Er valt zoveel te ontdekken in de wereld, maar van bestemmingen zoals Antarctica is er maar één! ”
“ Een stap in de geschiedenis, in het ongekende, een onvergetelijke ervaring... De persoonlijke begeleiding en duiding van de Asteria staff maakte van deze reis een unieke ervaring. We zouden direct terug gaan. ”
“ Super, één van de mooiste en best begeleide reizen waar we al aan deelgenomen hebben. Een echte aanbeveling!
”
“ Enthousiaste, gedreven gids die de regio door en door kende. Haar historische kennis was uitmuntend! Een aanrader voor elke kunstliefhebber!
”
“ Fantastische reis, interessante bestemming, heerlijke combinatie architectuur, cultuur en gastronomie. ”
“ Een leerrijke en indrukwekkende belevenis. We zijn 18 dagen in de watten gelegd op cultureel, organisatorisch en culinair vlak. De accommodatie en vluchten waren zeer comfortabel.
”
“ Geschrapt op de bucketlist, de bossen en meren in de sneeuw moet je ’beleven’ op een sneeuwscooter of huskyslede. Kers op de taart! ”
“ Blijf jullie eigen koers varen, jullie zijn een topteam. Proficiat aan captain Annick om dit verwezenlijken.
”