“ Een perfect georganiseerde reis, waardoor we heel wat konden zien en beleven in een beperkte tijd. Uitstekende hotels. Beperkte reisgroep wat contact en excursies veel aangenamer maakt. Uitmuntende Vlaamse reisgids. ”
“ Genieten van prachtige steden en cultuur langs de Zijderoute, in de woestijn verwarmd worden door het vuur uit de onderwereld, verbaasd staren naar de absurditeit van Ashgabat... Eén reis, meerdere hoogtepunten. ”
“ Boeiende reis met mooie sites en zeer goede lokale gids
”
“ Enthousiaste, gedreven gids die de regio door en door kende. Haar historische kennis was uitmuntend! Een aanrader voor elke kunstliefhebber!
”
“ Een leerrijke en indrukwekkende belevenis. We zijn 18 dagen in de watten gelegd op cultureel, organisatorisch en culinair vlak. De accommodatie en vluchten waren zeer comfortabel.
”
“ Rijk cultureel erfgoed! Een ideaal alternatief voor Iran.
”
“ Een zinderende reis doorheen de geschiedenis van de Zijderoute. Kunst en cultuur ten top. Een echte aanrader!
”
“ Dit is geen gewone reis, dit is een expeditie naar het laatste stukje pure natuur op aarde. ”
“ Sublieme ervaring van A tot Z. Geweldige gids, geweldige organisatie. ”
“ Fantastische reis, interessante bestemming, heerlijke combinatie architectuur, cultuur en gastronomie. ”