“ Een stap in de geschiedenis, in het ongekende, een onvergetelijke ervaring... De persoonlijke begeleiding en duiding van de Asteria staff maakte van deze reis een unieke ervaring. We zouden direct terug gaan. ”
“ Er valt zoveel te ontdekken in de wereld, maar van bestemmingen zoals Antarctica is er maar één! ”
“ Een leerrijke en indrukwekkende belevenis. We zijn 18 dagen in de watten gelegd op cultureel, organisatorisch en culinair vlak. De accommodatie en vluchten waren zeer comfortabel.
”
“ Boeiende reis met mooie sites en zeer goede lokale gids
”
“ Geschrapt op de bucketlist, de bossen en meren in de sneeuw moet je ’beleven’ op een sneeuwscooter of huskyslede. Kers op de taart! ”
“ Een zinderende reis doorheen de geschiedenis van de Zijderoute. Kunst en cultuur ten top. Een echte aanrader!
”
“ Rijk cultureel erfgoed! Een ideaal alternatief voor Iran.
”
“ Fantastische reis, interessante bestemming, heerlijke combinatie architectuur, cultuur en gastronomie. ”
“ Heel veel gezien tijdens de Nijlcruise. Hoogtepunten waren de tempels van Edfu, Aboe Simbel en Hatsjepsoet. Als mens voel je je zo klein tussen deze immense bouwwerken. ”
“ Super, één van de mooiste en best begeleide reizen waar we al aan deelgenomen hebben. Een echte aanbeveling!
”