Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum - Antarctica 2018

De MV Sea Spirit ligt rustig voor anker in Ushuaia Het expeditieschip Sea Spirit voert u langsheen machtige gletsjers, majestueuze ijsbergen, schotten pakijs en sneeuwbedekte eilanden De Sea Spirit is één van de kleinere luxe expeditiecruiseschepen voor Antarctica, maar toch moet hiet niet inboeten aan luxe en comfort De Sea Spirit is een 'All Suite Ship', hierdoor zijn alle kajuittypes comfortabel ruim Het Lemaire Kanaal: 1.600m breed en 11km lang wispelturig water tussen Booth Eiland en het vasteland IJsformaties in alle vormen en kleuren De Sea Spirit treft de nodige voorbereidingen voor een zodiac landing Een verdwaalde kinbandpinguïn zoekt zijn soorgenoten Aan boord van de Sea Spirit heerst een gemoedelijke sfeer Zodiaccruisen door een paradijs vol dieren en ijs Geregeld worden er naast zodiac vaarten ook activiteiten aan land voorzien Het postkantoor van Port Lockroy op Goudier Island, het meest populaire postkantoor, annex souvenirshop op Antarctica Elke dag aan boord van de Sea Spirit brengt een nieuw avontuur De pool pakt je, eenmaal er geweest, verlang je er steeds naar terug De landing per zodiac op Deception Island, dat deel uitmaakt van de Zuidelijke Shetlandeilanden Op Deception Island treffen we de restanten aan van een voormalig walvisstation Vanuit de zodiac maakt u van dichtbij kennis met walvissen en robben Aan boord genieten van een deugdoend poolzonnetje Genieten zonder woorden...

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2022

Bilbao - Architectuur & gastronomie AANRADER
5-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 12 september 2021

Stedenbezoeken en cruise Sint-Petersburg tot Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 4 september 2022

Ierland - Schatkist vol verbluffende natuurpracht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 19 juli 2021

Portugal - Porto en de Douro-vallei AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 31 augustus 2021

Kroatië - Dubrovnik Riviera AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 3 juli tem 29 september 2021

Italië - Puglia, de Italiaanse laars AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 14 oktober 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent