Fotoalbum - Antarctica 2024

Ushuaia, meest zuidelijke stad ter wereld en tevens vertrekpunt van de MV Sea Spirit Vanuit Ushuaia vaart u door het Beagle Kanaal richting Drake Passage Tijdens de oversteek van de beruchte Drake Passage krijgen we gezelschap van verschillende zeevogels zoals albatrossen Ondertussen kan u lezingen door de expediestaff bijwonen Het Lemaire Kanaal, 'de place to be in Antarctica': ': 1.600m breed en 11km lang wispelturig water tussen Booth Eiland en het vasteland IJsformaties in alle vormen en kleuren De Sea Spirit treft de nodige voorbereidingen voor een zodiac landing Een verdwaalde kinbandpinguïn zoekt zijn soorgenoten een van de meest unieke ervaringen tijdens de expeditie is ongetwijfeld het kamperen aan land Zodiaccruisen door een paradijs vol dieren en ijs Tijdens de zodiaccruises vaart u tussen ijsbergen in alle formaten en kleuren Ijsbergen in alle maten en kleuren Het postkantoor van Port Lockroy op Goudier Island, het meest populaire postkantoor, annex souvenirshop op Antarctica Kajakkan in de poolgebieden is een van de meest bijzonder manieren om de omgeving te verkennen De beruchte 'Polar Plunge', enkel voor durvers en ijsberen... Op Deception Island treffen we de restanten aan van een voormalig walvisstation We plannen ook een een bezoek aan een of meerdere poolbasissen Vanuit de zodiac maakt u van dichtbij kennis met walvissen en robben Het expeditieschip Sea Spirit voert u langsheen machtige gletsjers, majestueuze ijsbergen, schotten pakijs en sneeuwbedekte eilanden Genieten zonder woorden...

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/