Vanuit Punta Arenas neemt u het vliegtuig over de gevreesde Drake Passage Amper 2u later landt u op een kleine landingstrip op King George Eiland Op King George Eiland scheept u in aan boord van de MV Magellan Explorer voor het zeeavontuur Geniet van prachtige verzichten vanuit de Explorer Lounge met grote ramen De Magellan Explorer beschikt over 36 kajuiten, verdeeld over 7 verschillende categoriën, met een maximumcapaciteit van 73 passagiers Aan boord van de Magellan Explorer beleeft u dezelfde hoogtepunten als bij een klassieke Antarctische bootreis De Magellan Explorer zet koers naar de westkust van Antarctisch Schiereiland Onderweg maken we kennis met diverse ijsbergformaties 2 pinguïnchicks onder mama/papa pinguïn De reisweg is deels afhankelijk van ijs- en weersomstandigheden Het expeditieschip voert u langsheen machtige gletsjers, majestueuze ijsbergen, sneeuwbedekte eilanden en pinguïnkolonies Op verkenning met de zodiac Het ontzag voor het ijs is groot Vergis je niet, dit is een zeeluipaard! Na de tocht naar boven is het genieten van het uitzicht bovenop de ijskap De keizersaalscholver, met zijn blauwe ogen en goudgele wratjes boven de snavel Cameramomentje 2 bultruggen groeten ons Vanop de Outdoor BBQ Area achteraan het schip geniet u van het uitzicht op de Arctische omgeving Check-in voor de terugvlucht naar Punta Arenas

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/