Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

De MV Sea Spirit, ons expeditieschip Dit luxueuze expeditieschip voert u langsheen machtige gletsjers, majestueuze ijsbergen, pakijs en sneeuwbedekte eilanden Dit schip is één van de kleinere luxe expeditiecruiseschepen voor Antarctica, maar toch moet hiet niet inboeten aan authenticiteit, luxe en comfort De Sea Spirit is een 'All Suite Ship', hierdoor zijn alle kajuittypes comfortabel ruim Met de Sea Spirit door het zee-ijs Franz Josef Land is mede door de Koude Oorlog één van de meest ongerepte gebieden Met haar kustlijn vol gletsjers en steile kliffen is het landschap op Franz Josef Land heel bijzonder Nabij de zuilvormige basaltkliffen van Rubini Rock wonen duizenden nestelende zeevogels. Franz Josef Land wordt gedomineerd door ijs dat 85% van de archipel beslaat Jonge poolvos in zomerkleed Tikhaya Bukhta was een belangrijke basis voor vroegere poolexpedities Minimale vegatie zoals mossen is typisch voor Arctisch gebied Tijdens de expeditie spot u walvissen en ijsberen Nieuwsgierige ijsbeer met jong Op Champ eiland vinden we de raadselachtige en uitzonderlijk ronde keien  Op Cape Tegetthoff treedt u in de voetsporen van Fridtjof Nansen, Julius von Payer en andere poolreizigers De indrukwekkende rotsen van Cape Tegetthoff 'The Dragon's Teeth' is één van de meest herkenbare rotsformatie op de Franz Josef Land archipel Na Franz Josef Land keren we terug naar Spitsbergen, einddoel van de expeditie

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2021

Myanmar - Ontdek het vergeten paradijs AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 oktober 2020

Sint-Petersburg - Moskou cruise - Volga Dream AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 juli 2020

Brazilië - Expeditiecruise op de Amazone AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 oktober 2020

Brazilië - Exploratiereis in de Pantanal AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 10 tot 23 augustus 2020

Peru - De schatkamer van Zuid-Amerika AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 september 2020

Dubai Wereldexpo AANRADER
4-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 20 oktober 2020 tot 3 januari 2021

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 29 december 2019, 12 en 26 januari en 23 februari 2020

Wildernislodge Avonturenweek (Actief) AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis vertrek op 29 december 2019 & 2, 9 en 16 februari 2020

Ruka Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek op zondag tussen 1 december 2019 en 12 april 2020

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent