Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum - Groenland 2021

Klik hier voor een vergelijking van de verschillende kajuittypes

Vanuit Oostende vliegt u per rechtstreekse vlucht naar Longyearbyen op Spitsbergen De MV Hondius is een nieuw expeditieschip dat pas midden 2019 in omvaart werd gebracht Het schip biedt alle moderne comfort in één van de 82 beschikbare kajuiten Na een dag voor avontuur kan u ontspannen in de Observation Lounge op dek 5 De Observation Lounge beschikt over grote ramen die een mooi butenzicht bieden De bibliotheek aan boord beschikt over een uitgebreide collectie poolliteratuur Een kijkje in het scheepsrestaurant met talrijke grote ramen Tijdens de reis worden lezingen gehouden door poolspecialisten en wordt het verloop van de expeditie doorgenomen Een geslaagde dag start met een goed ontbijt 's Middags kan u kiezen uit het buffetaanbod 's Avonds worden verschillende keuzes aangeboden in het à la carte restaurant In de Observation Lounge kan u steeds terecht voor een warme kop koffie of thee met een koekje Vanaf het lager gelegen dek 3 zijn er 2 toegangssluizen voorzien naar de zodiacs voor excursies Hierdoor is er een vlotte toegang tot de zodiacs tijdens excursies In Daneborg ligt het hoofdkwartier van de Deense Siriuspatrouille, een speciale militaire eenheid die met hondensleeën de onbewoonde kustlijn bewaakt De zichtbare geologische lagen in Kong Oscar Fjord geven een duidelijk inzicht in de geschiedenis van de aarde Tijdens de reis vormt de Hondius de uitvalsbasis voor verschillende excursies aan land en op zee De kleurrijke toendra van Scoresby Sund biedt uitstekende wandelmogelijkheden Om zich te beschermen tegen de koude heeft de muskusos een vacht met haren tot 70 cm Het fjordenstelsel van Scoresby Sund is ook gekend als de 'geboorteplaats van ijsbergen' IJsbergen ontstaan door het afkalven van ijs van de vele gletsjers die de Groenlandse ijskap telt Steile rotswanden, roodgekleurde formaties, majestueuze ijsbergen en de glooiende toendra... het desolate landschap speelt hier de hoofdrol Op de eeuwenoude Thule site liggen de stenen nog steeds in een cirkelpatroon zoals ze duizend jaar geleden werden achtergelaten Wanneer enorme stukken ijs uiteenvallen, kunnen verschillende soorten ijsbergen ontstaan zoals bogen Groenland en vooral Scoresby Sund zijn uitstekende locaties om het noorderlicht waar te nemen Ittoqqortoormiit betekent ‘bewoners van het grote huis’ in het Oost-Groenlands dialect Ook nu nog is de traditionele leefstijl van de Inuit in Ittoqqortoormiit belangrijk ondanks moderne invloeden Kajakken is één van de meest bijzondere en individuele manieren om de afgelegen en ruige kusten van Groenland te verkennen

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2021

Myanmar - Ontdek het vergeten paradijs AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 oktober 2020

Sint-Petersburg - Moskou cruise - Volga Dream AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 juli 2020

Dubai Wereldexpo AANRADER
4-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 20 oktober 2020 tot 3 januari 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent