Budapest en Gödöllö
Symfonie van muziek & cultuur

4-daagse begeleide muziekreis Budapest en Gödöllö - Symfonie van muziek & cultuur

Budapest schittert. Deze 4-daagse stedentrip staat in het teken van muziek en cultuur. De reis schetst een grondig en mooi beeld van deze unieke hoofdstad aan de Donau. Een reis die alles omvat: kunst en cultuur, prachtige gebouwen, fantastische restaurants, prachtig gedecoreerde badhuizen, aangevuld met unieke muzikale hoogtepunten en een paleis in Gödöllö.

Het 4-daags cultuurprogramma
Bekijk enkele foto's

De duizendjarige stad

Budapest, een romantische stad, gelegen aan de majestueuze Donau en omringd door glooiende heuvels. Twee steden in een want op de rechteroever ligt Buda met het historisch centrum en op de linkeroever ligt Pest, de moderne wijk. Paleizen, kerken, torens, oude vestingmuren en middeleeuwse straatjes vormen de charme van deze duizendjarige stad.

Centraal gelegen **** hotel
2 concerten of opera's
Bezoek aan het Gödöllö paleis

Hongarije in het kort

Hongarije map

Hongarije: Hongarije is een land in Centraal-Europa, van noord naar zuid doorsneden door de Donau en grenzend aan Oostenrijk, Slowakije, Oekraïne, Roemenië, Servië, Kroatië en Slovenië.

Boedapest: Budapest is de hoofdstad van Hongarije. De stad is gelegen aan weerszijden van de Donau en telt 1,7 miljoen inwoners en is daarmee ook de grootste stad van Hongarije. Verder is de stad de 7de stad qua bevolking in de Europese Unie. De stad werd in 1873 gevormd door het samenvoegen van Buda en Óbuda op de westelijke oever van de Donau met Pest op de oostelijke oever. Vóór 1873 noemde men de steden gezamenlijk Pest-Boeda.

Lapland Time Out! AANRADER

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/