Papoea Nieuw-Guinea : rituelen, tribale dorpen en het Goroka Sing Sing festival

Eén van 's werelds laatste en mooiste ongerepte paradijzen. Een rijke cultuur, rijk aan ongekende gewoonten, kunstvormen en ongerepte natuurreservaten. Een uitverkoren bestemming voor wie houdt van unieke menselijke ervaringen, fascinerende culturen, prachtige ongekende landschappen, flora en fauna. Met als absoluut hoogtepunt het kleurrijke Goroka Sing Sing festival.

Ontdek 's werelds laatste paradijs

Het Goroka Sing Sing festival

Het jaarlijkse Goroka Sing Sing festival is ongetwijfeld het hoogtepunt van deze Papoea reis. Tijdens dit meerdaags cultuurevent komen afgevaardigden van meer dan 100 lokale stammen samen. Deze stammen, die leven in de Highlands van Papua, illustreren tijdens het feest hun rituelen. Een evenement die geen enkele fotograaf of cineast wil missen.

Mount hagen met zijn inheemse stammen
Logies in de Rondon Ridge en Karawari Lodge
Verkenning van de Karawari river per motorboot

Papua Nieuw-Guinea

Papua Nieuw-Guinea

Geografie: Papua Nieuw-Guinea is grotendeels bergachtig en bedekt met regenwoud. Langs de kust zijn enkele kleine vlaktes. Het land ligt langs een tektonische breuklijn, aardbevingen en tsunami's komen er vrij veel voor.

Klimaat: Papua Nieuw-Guinea kent een tropisch klimaat met slechts kleine temperatuursverschillen. Het is één van de weinige landen dicht bij de evenaar waar geregeld sneeuw valt, vooral op de bergtoppen.

Cultuur: Cultuur is erg divers en veelzijdig aanwezig. Geschat wordt dat er ongeveer duizend verschillende etnische groepen zijn. Iedere groep heeft zijn eigen stijl. Sport neemt een belangrijke plaats in, Papua Nieuw-Guinea is sterk in football en rugby.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/