Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Porto, vertrekpunt van deze riviercruise Het passagiersschip Spirit of Chartwell werd in 2010 volledig gerenoveerd De imposante stalen brug over de Douro is het symbool van Porto Typische huisjes in Ribeira, het prachtige oude stadsgedeelte van Porto In het Sao Bento station vinden we prachtig tegelwerk met afbeeldingen uit de rijke geschiedenis van Portugal Bezoek aan Lamego, de meest historische stad van de Douro vallei Castelo Rodrigo, één van de mooiste Portugese parochiestadjes De oude kathedraal van LamegoLaat u onderweg betoveren door de overweldigende schoonheid van de Douro valleiIn 2001 werd de Douro vallei uitgeroepen Werelderfgoed Wie Douro zegt, denkt natuurlijk ook aan de Porto wijn die hier wordt geproduceerd De Spirit of Chartwell werd 4 jaar geleden gebruikt door de Britse koninklijke familie gebruikt Salamanca, de universiteitsstad met de Nieuwe Kathedraal De Nieuwe Kathedraal uit 1513 werd ontworpen door de architecten Anton de Egas en Alonso Rodrigo Het Plaza Mayor in Salamanca, ontworpen naar een perfecte symmetrie Op het Plaza Mayor in Salamanca vinden we ook het 'Casa de las Conchas' uit 1490, versierd met meer dan 350 Sint-Jacobsschelpen Het huis van Mateus wordt gezien als één van de hoogtepunten van de Barokke bouwkunst in Portugal In Guimaraes bezoeken er het kasteel, gelegen op de heuvel van Penha Uiteindelijk komt ons schip terug aan in Porto

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Antarctica 2020 expeditiecruise AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 4 tot 17 februari 2020

Guatemala, El Salvador, Honduras en Belize AANRADER
18-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 28 november 2019

Peru - De schatkamer van Zuid-Amerika AANRADER
22-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 14 september tot 5 oktober 2019

Namibië - Jewels of Namibia AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 26 otober tot 10 november 2019

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 mei en 12 oktober 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER
8-daags programma in kleine Nederlandstalige groep, vertrek op 3 maart 2019

Wildernislodge Avonturenweek (Actief) AANRADER
8-daags programma in kleine Nederlandstalige groep, vertrek op 30 december 2018, 3 en 24 februari 2019

Hoogtepunten van Fins-Lapland AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 27 januari, 3 februari of 3 maart 2019

Lapland Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 maart en 5 april 2019

Wildernislodge Avontuur (Actief) AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 18 en 26 december, 10 maart en 8 april

Wildernislodge Avontuur AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 22 december 2018

Ruka Glass Village AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 9 april 2019

Rust en natuur Shortbreak in Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 26 november 2018 en 13 april 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek op zaterdag en zondag van 25 november 2018 tot 7 april 2019

Wildernishotel Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 15 april 2019

Ranua Wildlife Park - Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2018 en 15 april 2019

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek op zaterdag en zondag van 25 november 2018 tot 7 april 2019

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons ook op Pinterest - facebook.com/AsteriaExpeditions

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent