Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Porto, vertrekpunt van deze riviercruise Het cruiseschip MV Spirit of Chartwell werd in 2010 volledig gerenoveerd De imposante stalen brug over de Douro is het symbool van Porto Typische huisjes in Ribeira, het oude stadsgedeelte van Porto In het Sao Bento station vinden we prachtig tegelwerk met afbeeldingen uit de rijke geschiedenis van Portugal Bezoek aan Lamego, de meest historische stad van de Douro vallei Castelo Rodrigo, een van de mooiste Portugese parochiestadjes De oude kathedraal van LamegoLaat u onderweg betoveren door de overweldigende schoonheid van de Douro valleiIn 2001 werd de Douro vallei uitgeroepen Werelderfgoed Wie Douro zegt, denkt natuurlijk ook aan de Porto wijn die hier wordt geproduceerd De Spirit of Chartwell werd 4 jaar geleden gebruikt door de Britse koninklijke familie gebruikt Salamanca, de universiteitsstad met de Nieuwe Kathedraal De Nieuwe Kathedraal uit 1513 werd ontworpen door de architecten Anton de Egas en Alonso Rodrigo Het Plaza Mayor in Salamanca, ontworpen naar een perfecte symmetrie Op het Plaza Mayor in Salamanca vinden we ook het 'Casa de las Conchas' uit 1490, versierd met meer dan 350 Sint-Jacobsschelpen Het huis van Mateus wordt gezien als een van de hoogtepunten van de Barokke bouwkunst in Portugal In Guimaraes bezoeken er het kasteel, gelegen op de heuvel van Penha Uiteindelijk komt ons schip terug aan in Porto

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 25 december 2021 tot 6 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 25 december 2021 en 2, 9 & 23 januari en 27 februari 2022

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 & 17 februari en 3 maart 2022

Rust en natuur Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 28 november 2021 tot 23 april 2022

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 5, 10, 17 en 24 februari en 3 maart 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent