De Verenigde Arabische Emiraten & Oman
Van archeologie tot futuristische architectuur

De Verenigde Arabische Emiraten & Oman - Van archeologie tot futuristische architectuur

Verken het hypermoderne Dubai in combinatie met het kosmopolitische Abu Dhabi en het authentieke Oman. Tijdens deze 11-daagse begeleide groepsreis ziet u hoe gigantische projecten en oude tradities perfect samengaan. Ontdek de warme gastvrijheid, de verschillende smaken en een architectuur van wereldklasse. Overnacht in een luxe tentenkamp in de woestijn en geniet van een prachtige sterrenhemel.

Het 11-daags programma

Het sultanaat Oman

Eeuwenlang vormt het sultanaat Oman een centrum voor handelaars. In 1508 werd Masqat, de belangrijkste havenstad, door de Portugezen bezet, die er controle over hielden tot het veroverd werd door de Osmanen en in 1659 deel ging uitmaken van het Ottomaanse Rijk. In 1741 werden ze verdreven toen de huidige opvolging van sultans werd gevormd door Achmed Ibn Said.

De Jumeirah-moskee, de grootste van Dubai
De iconische Burj Al Arab & Burj Khalifa
Unieke woestijnervaring in een luxetent

Oman in het kort

Verenigde Arabische Emiraten & Oman - 11-daagse begeleide rondreis

Geografie: Oman is het op een na grootste land van Arabië, liggend in het zuidoosten van de straat van Harmuz. Het land grenst aan de Verenigde Arabische Emiraten, Saudie-Arabië en Jemen. De kustlijn ligt aan de Golf van Oman en de Arabische zee. Het noorden van Oman wordt gedomineerd door het Hayjir gebergte.

Klimaat: Grote temperatuur- verschillen tussen de verschillende seizoenen, maar ook tussen noord en zuid. In de winter, van november tot maart, is het zonnig en warm. De zomermaanden zijn heet met een vochtigheidsgraad tot 95%. In de woestijngebieden kan de temperatuur oplopen tot 45° à 50°C.

Fauna & flora: Klimaat, goede irrigatietechnieken en het afwisselende landschap zorgen voor een verassend gevarieerde flora in Oman. De meest opvallendste verschijning in Oman is de dadelpalm.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/