Deze selfdrive start in Waterberg, genoemd naar de vele stromen, watervallen, poelen en moerassen De natuur van Waterberg is erg mooi: valleien en groen beboste heuvels in combinatie met wijde grasvelden zorgen voor een afwisselend landschap De Blyde River kloof is een van de meest indrukwekkende kloven van het land en misschien zelfs van Afrika De fotogenieke Drakensbergen zijn een must voor wie van rauwe natuur, indrukwekkende bergen en eindeloze vergezichten houdt De samenkomst van de Blyde en de Treur rivieren veroorzaken enorme draaikolken, die kommen in de rotsen hebben uitgesleten, zoals Bourke's Luck Potholes Het Kruger National Park, Zuid-Afrika's beroemdste wildpark, biedt een enorme variatie aan wild Wilde dieren - met name 'The Big Five' (buffel, olifant, luipaard, leeuwen en neushoorn) - vormen natuurlijk de belangrijkste attractie De biologische rijkdom van het Kruger National Park is zeer divers en omvat 118 soorten reptielen, 147 verschillende zoogdieren en bijna 500 vogels Het Kruger Natioaal Park is een van de mooiste en grootste safariparken ter wereld Behalve de 'Big Five' heb je hier zomaar kans om giraffes, cheeta's, zebra's, wrattenzwijnen en hyena's tegen te komen Swaziland is een apart koninkrijk in het oosten van Zuid-Afrika met een prachtig groen, heuvelachtig landschap Swaziland heeft een prachtig groen, heuvelachtig landschap in het noorden en veel typische Afrikaanse dorpjes In Swaziland liggen 3 wildparken waar je gamedrives kan maken: Mlilwane, Hlane en Mkhaya Zuid-Afrika heeft heel wat prachtige stranden en een lange kustlijn die aan de Indische Oceaan gelegen is In de zomermaanden komen zeeschildpadden naar het strand van St. Lucia om er eieren te leggen Het Hluhluwe-Umfolozi Game Reserve werd aan het einde van de 19e eeuw opgericht, ter bescherming van de laatste witte neushoorns VERLENGING - De Tuinroute is ongeëvenaard door de landschappelijke verscheidenheid, de flora en de charmante kustplaatsjes VERLENGING - De wijnregio in de driehoek Stellenbosch-Franschhoek-Paarl is het meest bekend en ligt op een uurtje rijden van Kaapstad VERLENGING - Kaapstad, een van de mooiste stede van de wereld met links op de achtergrond de Tafelberg VERLENGING - Kaap de Goede Hoop, gelegen op het zuidelijke punt van het Kaapse Schiereiland

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/