“ Rijk cultureel erfgoed! Een ideaal alternatief voor Iran.
”
“ Dit is geen gewone reis, dit is een expeditie naar het laatste stukje pure natuur op aarde. ”
“ Boeiende reis met mooie sites en zeer goede lokale gids
”
“ Een zinderende reis doorheen de geschiedenis van de Zijderoute. Kunst en cultuur ten top. Een echte aanrader!
”
“ Enthousiaste, gedreven gids die de regio door en door kende. Haar historische kennis was uitmuntend! Een aanrader voor elke kunstliefhebber!
”
“ Prachtige reis, heel divers, ideale kennismaking met dit land. Uitstekend begeleid, een aanrader.
”
“ Geschrapt op de bucketlist, de bossen en meren in de sneeuw moet je ’beleven’ op een sneeuwscooter of huskyslede. Kers op de taart! ”
“ Genieten van prachtige steden en cultuur langs de Zijderoute, in de woestijn verwarmd worden door het vuur uit de onderwereld, verbaasd staren naar de absurditeit van Ashgabat... Eén reis, meerdere hoogtepunten. ”
“ Een leerrijke en indrukwekkende belevenis. We zijn 18 dagen in de watten gelegd op cultureel, organisatorisch en culinair vlak. De accommodatie en vluchten waren zeer comfortabel.
”
“ Een perfect georganiseerde reis, waardoor we heel wat konden zien en beleven in een beperkte tijd. Uitstekende hotels. Beperkte reisgroep wat contact en excursies veel aangenamer maakt. Uitmuntende Vlaamse reisgids. ”