“ Er valt zoveel te ontdekken in de wereld, maar van bestemmingen zoals Antarctica is er maar één! ”
“ Dit is geen gewone reis, dit is een expeditie naar het laatste stukje pure natuur op aarde. ”
“ Boeiende reis met mooie sites en zeer goede lokale gids
”
“ Een perfect georganiseerde reis, waardoor we heel wat konden zien en beleven in een beperkte tijd. Uitstekende hotels. Beperkte reisgroep wat contact en excursies veel aangenamer maakt. Uitmuntende Vlaamse reisgids. ”
“ Genieten van prachtige steden en cultuur langs de Zijderoute, in de woestijn verwarmd worden door het vuur uit de onderwereld, verbaasd staren naar de absurditeit van Ashgabat... Eén reis, meerdere hoogtepunten. ”
“ Een zinderende reis doorheen de geschiedenis van de Zijderoute. Kunst en cultuur ten top. Een echte aanrader!
”
“ Enthousiaste, gedreven gids die de regio door en door kende. Haar historische kennis was uitmuntend! Een aanrader voor elke kunstliefhebber!
”
“ Sublieme ervaring van A tot Z. Geweldige gids, geweldige organisatie. ”
“ Geschrapt op de bucketlist, de bossen en meren in de sneeuw moet je ’beleven’ op een sneeuwscooter of huskyslede. Kers op de taart! ”
“ Rijk cultureel erfgoed! Een ideaal alternatief voor Iran.
”