De Elbphilharmonie is een landmark geworden van de Hamburgse horizon, gelegen aan het water en vlakbij het stadscentrum Een van de populairste buurten van Hamburg is de pakhuizenwijk Speicherstadt Hamburg zal u fascineren omwille van de diverse bouwstijlen en zijn grote haven middenin het centrum Holstentor vormt de toegang tot de stad en is hét symbool van de stad Lübeck Lübeck: ooit een van de machtigste steden van Duitsland is tegenwoordig een schattig stadje vol geschiedenis Het Europäisches Hansemuseum in Lübeck vertelt de indrukwekkende geschiedenis van het Hanzeverbond uit de middeleeuwen De Marienkirche in Lübeck, een van de mooiste gotische bakstenen kerken uit Duitsland De Marienkirche is de op 3 na grootste kerk in Duitsland en is een pareltje om te zien Rostock, de kleurrijke stad van Noord-Duitsland Rostock met zijn sierlijke pastelkleurige gebouwen, historische toren en prachtige kerken De hooggotische Munster van Bad Doberan uit de late 13de wacht erop opgenomen te worden in het werelderfgoed van de Unesco Stralsund was een van de eerste leden van de Hanze met een groot aantal historische bouwwerken in baksteengotiek zoals het stadhuis Het karaktervolle en historische Stralsund (Unesco) is nauw verbonden met de scheepvaart en de zeehandel Op het marktplein van Wismar prijkt het paviljoen Wasserspiele, omgeven door een prachtige huizenrij Schwerin, de hoofdstad van Mecklenburg-Vorpommern kan bogen op het pronkstuk van de regio: een sprookjeskasteel helemaal omgeven door water U bezoekt het kasteel in neorenaissance-stijl waar momenteel het parlement van Mecklenburg-Vorpommeren zetelt Het Staatliches Museum Schwerin is bekend om zijn middeleeuwse collecties, zijn 17e-eeuwse Nederlandse en Vlaamse schilderkunst en een verzameling Fürstenberg-porselein Het stadsbeeld van Hamburg wordt gedomineerd door vijf kerktorens en de toren van het uit 1897 daterende raadhuis Tijdens de Tweede Wereldoorlog werd de stad volledig verwoest, maar nadien op een opmerkelijke wijze heropgebouwd De Hamburger Kunsthalle stelt voornamelijk kunst uit de 19de eeuw tentoon met o.a. klassiekers van Monet, Gauguin en Friedrich

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 3 juni 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Geschiedenis van de Duitse Hanzesteden AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 20 augustus 2021

Stockholm - Schoonheid aan het water AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide citytrip, vertrek op 30 juli 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/