Het mooiste stukje kust van Italië

8-daagse cultuurreis Napels - Sorrento - Amalfi & Capri

Tijdens dit 8-daags programma verkennen we de Amalfitaanse kust, één van de mooiste kusten ter wereld. De historische schatten zijn van wereldbelang. Napels - gesticht door de Grieken - wordt beschut door het schiereiland Sorrento. Het indrukwekkende silhouet van de Vesuvius is alom tegenwoordig. In Paestum vinden we dan weer prachtige Griekse tempels.

7-daags programma
Bekijk het fotoalbum

mooiste stukje kust van ItaliË

De Romeinen noemden deze regio 'Campania Felix', het gelukkige land. En dat is niet voor niets. Campania is een vruchtbare streek met een schitterende kust. De Amalfitkust met zijn helderblauwe zee, prachtige natuur en schilderachtige dorpjes vormt één van de mooiste gebieden van Italië.

Romeins steden Pompeï en Herculaneum
Het Archeologisch Museum in Napels
Griekse tempels van Paestum

Italië in het kort

7-daagse cultuurreis met Napels, Sorrento, Amalfi en Capri

Campania: De regio Campania met de hoofdstad Napels, gezegend met een van meest imposante kustlijnen van Europa en maar liefst 5 keer genoemd in de lijst van UNESCO Wereld Erfgoed en is al meer dan 2000 jaar een toeristische trekpleister.

Amalfikust: De Amalfikust in de Italiaanse provincie Campania wordt beschouwd als een van de indrukwekkendste kuststroken die onze planeet te bieden heeft.

Albanië, Kosovo, Noord-Macedonië en Griekenland AANRADER
13-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurrreis, van 29 mei tot 10 juni 2020