7-daagse cultuurreis met
Napels, Sorrento, Amalfi en Capri

7-daagse cultuurreis Napels - Sorrento - Amalfi & Capri

Tijdens dit 7-daags programma verkennen we de Amalfitaanse kust, één van de mooiste kusten ter wereld. Logeren doen we in Napels, de bruisende stad met zijn rijke geschiedenis vol kunst en cultuur. In Pompeï en Herculaneum bezoeken we de beroemdste Romeinse opgravingen. De bestbewaarde Griekse overblijfselen ontdekken we dan weer in Paestum. Hier vinden we prachtige tempels uit de 6e eeuw voor Christus.

7-daags programma
Bekijk het fotoalbum

mooiste stukje kust van ItaliË

De Romeinen noemden deze regio 'Campania Felix', het gelukkige land. En dat is niet voor niets. Campania is een vruchtbare streek met een schitterende kust. De Amalfitkust met zijn helderblauwe zee, prachtige natuur en schilderachtige dorpjes vormt één van de mooiste gebieden van Italië.

Romeins steden Pompeï en Herculaneum
Het Nationaal Museum in Napels
Griekse tempels van Paestum

Italië in het kort

7-daagse cultuurreis met Napels, Sorrento, Amalfi en Capri

Campania: De regio Campania met de hoofdstad Napels, gezegend met een van meest imposante kustlijnen van Europa en maar liefst 5 keer genoemd in de lijst van UNESCO Wereld Erfgoed en is al meer dan 2000 jaar een toeristische trekpleister.

Amalfikust: De Amalfikust in de Italiaanse provincie Campania wordt beschouwd als een van de indrukwekkendste kuststroken die onze planeet te bieden heeft.

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER