Jordanië - De schatkamer van de geschiedenis

Jordanië - De schatkamer van de geschiedenis - 8-daagse groepsreis

Deze 8-daagse groepsreis neemt u mee naar de toppers maar toont u ook minder bekende pareltjes van Jordanië. Laat u meevoeren van stad naar stad. Ontdek een land met een culturele rijkdom, een gastvrije bevolking, prachtige landschappen en een van de mooiste woestijnen. Als toemaatje logeert u een nacht middenin de woestijn. Een ding beloven we u, dit wordt een onvergetelijke ervaring.

Het 8-daags programma

Schrijf hier in voor deze reis

Doordrenkt van geschiedenis

De strategische ligging van Jordanië zorgde voor een belangrijke handelsrol. Kamelenkaravanen trokken door de woestijn naar Mesopotamië, Anatolië en Egypte. Handelaars vervoerden via de legendarische King's Highway wierook, sieraden en tapijten die ze verhandelden in ruil voor specerijen. Doorheen de eeuwen trokken Romeinse legionairs, islamitische legers en kruisvaarders door het land en lieten indrukwekkende monumenten na.

De archeologische stad Jerash
Siq Al Barid, beter bekend als Little Petra
Unieke woestijnervaring

Jordanië in het kort

Jordanië - 8-daagse begeleide rondreis

Oppervlakte: Jordanië is een koninkrijk in het Midden-Oosten, ten oosten van de Jordaan. De oppervlakte van Jordanië bedraagt 90.650km². Het land is iets groter dan de Benelux.

Geschiedenis: Het land is doordrenkt van geschiedenis. De strategische ligging zorgde voor een belangrijke handelsrol. Kamelenkaravanen trokken door de droge vlaktes van de woestijn naar Mesopotamië, Anatolië en Egypte. Handelaars vervoerden via de legendarische King's Highway (Koningsweg) hun wierook, sieraden en kleurrijke tapijten die ze verhandelden in ruil voor specerijen. Ondertussen trokken Romeinse legionairs, islamitische legers en ijverige kruisvaarders door het land en lieten indrukwekkende monumenten achter. Het is dan ook geen verrassing dat de gastvrije traditie tot op vandaag overleeft.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/