In de volksmond wordt de Kalahari een woestijn genoemd, maar volgens de letter is dit een halfwoestijn Een hoogtepunt van deze reis is Sossusvlei Wind en mist creërden dieprode zandduinen, waarvan enkele meer dan 350 meter boven de woestijn uitsteken Sesriem Canyon, een mooie zandstenen canyon van 1 kilometer lengte, uitgeslepen door het water uit de Tsauchab Rivier 's Avonds geniet u na in uw luxueuze lodge In het nabijgelegen Cape Cross kan u de pelsrobbenkolonie bezoeken In het droge Damaraland vindt u de oudste rotsgravures van Twyfelfontein In Kaokoland in het noorden van Namibië bezoeken we een Himba dorp Himba-vrouwen wassen zich nooit maar smeren zich in met otjize, een mengsel van geitenvet, kruiden en oker Het Etosha National Park is één van de grootste natuurparken van zuidelijk Afrika Aan de rand van het park zijn tientallen drinkplaatsen waar regelmatig grote kuddes dieren hun dorst komen lessen Kenmerkend voor Etosha zijn de grote hoeveelheden wild die men kan spotten: olifanten, zebra's, giraffes, leeuwen, verschillende soorten antilopen... In het Etosha National Park kan u in alle rust wild observeren tijdens dag- en nachtsafari's Ook op culinair vlak wordt u in de watten gelegd Het Waterberg National Park vormt het leefgebied van mangoesten, grote glansspreeuwen, rüppels papegaaien en lief ogende damara dik-diks Hier bezoekt u de Africat Foundation die zich ontfermt over gewonde of gevangen cheeta's en luipaarden Het savannelandschap ten noorden van Windhoek kent een uitzonderlijke concentratie aan cheetahs Zonder woorden...

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/