Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

Fotoalbum Papoea Nieuw-Guinea met Goroka

We starten het programma met een verblijf in het Airways hotel in Port Moresby Geniet van de faciliteiten van het hotel om te bekomen na de lange vlucht Verkenning van de hoofdstad Port Moresby met het Nationaal Museum De prachtige Rondon Ridge Lodge, 2.165m hoog gelegen op Mount Kuta met een panoramisch zicht op de Waghi vallei Zicht vanuit onze hooggelegen lodge In de omgeving van de Rondon Ridge Lodge en kunnen we prachtige vogels spotten Deze highlands van Papoea zijn het thuisland van de gekende Huli stammen Eén van de vele soorten paradijsvogels die voorkomen in het land Op bezoek bij lokale stammen in de Sepik regio Reconstructie van een typische Spirit House Typische lokale hutten middenin de natuur Een van de hoogtepunten van de reis: het kleurrijke Goroka Sing Sing festival Zo'n 60 verschillende stammen presenteren zich aan elkaar en aan de bezoekers van het  Goroka Sing Sing festival Elke stam heeft zijn eigen, traditionele stijl en versiering Een groepje vrouwelijke dansers van de een van de vele eilanden Een unieke kans voor de amateur-fotograaf in u Een van de Mudmen met hun herkenbare maskers uit klei Een verrukkelijk spektakel van diverse stammen uit verschillende regio's uit Papoea De traditionele 'Sili Muli Sing Sing' waarbij jonge vrouwen  halfnaakt dansen om de jonge mannelijke dansers te verleiden Een groepje mannen en jongens oplopend van groot naar klein dansen met een grote zwarte slang boven hun hoofd

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland 2023 met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 27 augustus tot 9 september 2023

Antarctica 2024 AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditiecruise, van 16 tot 29 februari 2024

Japan - De gracieuze tegenstellingen van Japan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 23 september 2023

Oezbekistan - Het kruispunt van de zijderoute AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 april & 23 september 2023

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage begeleide groepsreis, vertrek op 3 november 2023

Botswana - Botswana onder canvas AANRADER
13-daagse Nederlandstalig begeleide safari met mobiele tent, vertrek op 24 september 2023

Ierland - Schatkist vol verbluffende natuurpracht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 17 juli 2023

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 1, 8 & 22 januari en 19 februari 2023

Bear's Lodge Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek van 28 december 2022 tot 5 maart 2023

Bear's Lodge Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 1 januari tot 26 maart 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent