Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum Papoea Nieuw-Guinea met Goroka

We starten het programma met een verblijf in het Airways hotel in Port Moresby Geniet van de faciliteiten van het hotel om even te bekomen van de lange vlucht Verkenning van de hoofdstad Port Moresby met bezoek aan het Nationaal Museum Welkom op het kleurrijke Goroka Sing Sing festival Mannelijke dansers tijdens het Goroka festival Elke stam heeft zijn eigen, traditionele stijl en versiering Een groepje vrouwelijke dansers van de een van de vele eilanden Een unieke kans voor de amateur-fotograaf in u Een van de Mudmen met hun herkenbare maskers uit klei Een verrukkelijk spektakel van diverse stammen uit verschillende regio's uit Papoea De traditionele 'Sili Muli Sing Sing' waarbij jonge vrouwen  halfnaakt dansen om de jonge mannelijke dansers te verleiden Op bezoek bij lokale stammen in de Sepik regio De prachtige Rondon Ridge Lodge, 2.165 m hoog gelegen op Mount Kuta met een panoramisch zicht op de Waghi vallei Zicht vanuit onze hooggelegen lodge In de omgeving van de Rondon Ridge Lodge en kunnen we prachtige vogels spotten Deze highlands van Papoea zijn het thuisland van de gekende Huli stammen Typische Spirit Houses Eén van de vele soorten paradijsvogels die voorkomen in het land Typische lokale hutten middenin de natuur Zonsondergang over één van de eilanden

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2022

Japan - De gracieuze tegenstellingen van Japan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 oktober 2021, 18 maart en 1 oktober 2022

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 3 juni 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Geschiedenis van de Duitse Hanzesteden AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 20 augustus 2021

Stockholm - Schoonheid aan het water AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide citytrip, vertrek op 21 mei en 30 juli 2021

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrekken van 15 december 2020 tot 6 april 2021

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 19 december 2020 tot 14 februari 2021

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 4, 11 en 18 februari 2021

Lapland Time Out! AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek op zondag van 3 januari tot 11 april 2021

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER
7-daags individueel programma, vertrek op zaterdag of zondag van 19 december 2020 tot 11 april 2021

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent