Seoul is het politieke, culturele, sociale en economische centrum van Zuid-Korea Bukchon Hanok met zijn talrijke traditionele huizen die dateren uit de Joseon-dynastie Het Gyeongbokgung paleis is een van de meest imposante gebouwen van de Zuid-Koreaanse hoofdstad Het enorme Gyeongbokgung-paleis omvat 330 gebouwen met in totaal 5.792 kamers Het dorpje Sokcho is de uitvalsbasis voor het bezoeken van Seoraksan National Park Op het pad naar de vredige tempel van Sinheungsa bevindt zich een 14 m hoog bronzen beeld van een zittende Boeddha Tongil Daebul De tempel van Buseoksa uit de 7de eeuw is een van de oudste heiligdommen van het land In een gebouw uit het Goguryeo-tijdperk vinden we een Boeddha gemaakt uit klei Het pittoreske Hahoe weerspiegelt de aristocratische Confuciaanse cultuur De tempel van Haeinsa of 'tempel van reflectie op het water' prijkt sinds 1995 op de Unesco Werelderfgoedlijst De Tripitaka Koreana omvat meer dan 80.000 houtblokken met gegraveerde boeddhistische verdragen, wetten en geschriften De oude hoofdstad Gyeongju heerste van de 7de tot en met de 9de eeuw over grote delen van Korea Cheomseongdae, het oudste nog bestaande astronomische observatorium in Azië Tongdosa, met 50 gebouwen voor 200 monniken de grootste tempel van Korea Busan spectaculair gelegen tussen de bergen en de zee is de op een na grootste stad van Zuid-Korea De voormalige sloppenwijk Gamcheon, met kleurijke huizen en typerende blauwe daken werd gebouwd door vluchtelingen van de Koreaanse oorlog Jeonju Hanok met zijn 800 traditionele Koreaanse hanok-huizen wist zijn historische charmes en tradities te behouden Het graf van koning Muryeong bevat relikwieën uit de Baekje-periode daterend van 660 voor tot 18 na Christus De unieke muurschildering is gemaakt op basis van de manier waarop de stenen werden gelegd tijdens het bouwen van de muur Het indrukwekkende Hwaseong fort met zijn 6 km vestingmuren, 4 poorten, verschillende bastions en diverse torens

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/