“ Boeiende reis met mooie sites en zeer goede lokale gids
”
“ Blijf jullie eigen koers varen, jullie zijn een topteam. Proficiat aan captain Annick om dit verwezenlijken.
”
“ Heel veel gezien tijdens de Nijlcruise. Hoogtepunten waren de tempels van Edfu, Aboe Simbel en Hatsjepsoet. Als mens voel je je zo klein tussen deze immense bouwwerken. ”
“ Er valt zoveel te ontdekken in de wereld, maar van bestemmingen zoals Antarctica is er maar één! ”
“ Geschrapt op de bucketlist, de bossen en meren in de sneeuw moet je ’beleven’ op een sneeuwscooter of huskyslede. Kers op de taart! ”
“ Een zinderende reis doorheen de geschiedenis van de Zijderoute. Kunst en cultuur ten top. Een echte aanrader!
”
“ Een stap in de geschiedenis, in het ongekende, een onvergetelijke ervaring... De persoonlijke begeleiding en duiding van de Asteria staff maakte van deze reis een unieke ervaring. We zouden direct terug gaan. ”
“ Super, één van de mooiste en best begeleide reizen waar we al aan deelgenomen hebben. Een echte aanbeveling!
”
“ Deze bestemming heeft me uit mijn comfortzone gehaald qua temperatuur, maar het beviel me 200% beter dan ik had verwacht. ”
“ Rijk cultureel erfgoed! Een ideaal alternatief voor Iran.
”