“ Deze reis was onbeschrijflijk mooi. Zowel het natuurschoon als de diverse transportmiddelen om de cultuurmomenten niet te vergeten ”
“ Rijk cultureel erfgoed! Een ideaal alternatief voor Iran.
”
“ Er valt zoveel te ontdekken in de wereld, maar van bestemmingen zoals Antarctica is er maar één! ”
“ Boeiende reis met mooie sites en zeer goede lokale gids
”
“ Geschrapt op de bucketlist, de bossen en meren in de sneeuw moet je ’beleven’ op een sneeuwscooter of huskyslede. Kers op de taart! ”
“ Blijf jullie eigen koers varen, jullie zijn een topteam. Proficiat aan captain Annick om dit verwezenlijken.
”
“ Dit is geen gewone reis, dit is een expeditie naar het laatste stukje pure natuur op aarde. ”
“ Sublieme ervaring van A tot Z. Geweldige gids, geweldige organisatie. ”
“ Een stap in de geschiedenis, in het ongekende, een onvergetelijke ervaring... De persoonlijke begeleiding en duiding van de Asteria staff maakte van deze reis een unieke ervaring. We zouden direct terug gaan. ”
“ Heel veel gezien tijdens de Nijlcruise. Hoogtepunten waren de tempels van Edfu, Aboe Simbel en Hatsjepsoet. Als mens voel je je zo klein tussen deze immense bouwwerken. ”