“ Prachtige reis, heel divers, ideale kennismaking met dit land. Uitstekend begeleid, een aanrader.
”
“ Er valt zoveel te ontdekken in de wereld, maar van bestemmingen zoals Antarctica is er maar één! ”
“ Een zinderende reis doorheen de geschiedenis van de Zijderoute. Kunst en cultuur ten top. Een echte aanrader!
”
“ Genieten van prachtige steden en cultuur langs de Zijderoute, in de woestijn verwarmd worden door het vuur uit de onderwereld, verbaasd staren naar de absurditeit van Ashgabat... Eén reis, meerdere hoogtepunten. ”
“ Fantastische reis, interessante bestemming, heerlijke combinatie architectuur, cultuur en gastronomie. ”
“ Heel veel gezien tijdens de Nijlcruise. Hoogtepunten waren de tempels van Edfu, Aboe Simbel en Hatsjepsoet. Als mens voel je je zo klein tussen deze immense bouwwerken. ”
“ Geschrapt op de bucketlist, de bossen en meren in de sneeuw moet je ’beleven’ op een sneeuwscooter of huskyslede. Kers op de taart! ”
“ Een leerrijke en indrukwekkende belevenis. We zijn 18 dagen in de watten gelegd op cultureel, organisatorisch en culinair vlak. De accommodatie en vluchten waren zeer comfortabel.
”
“ Een perfect georganiseerde reis, waardoor we heel wat konden zien en beleven in een beperkte tijd. Uitstekende hotels. Beperkte reisgroep wat contact en excursies veel aangenamer maakt. Uitmuntende Vlaamse reisgids. ”
“ Dit is geen gewone reis, dit is een expeditie naar het laatste stukje pure natuur op aarde. ”