Harriniva Time Out - 5 dagen

Harriniva - Time Out

Comfortabele logies en lekkere Lapse keuken zijn enkele van de basiselementen van een geslaagde Lapland vakantie. Combineer hierbij de belangrijkste activiteiten zoals een lange huskytocht en een sneeuwscootersafari en uw 5-daags verblijf kan niet meer stuk. Tijdens uw vrije dag kunt u zelf nog extra activiteiten bij reserveren om zo uw belevenis nog completer te maken.

Het Harriniva Holiday Center

Harriniva - Time Out - foto 1 Harriniva - Time Out - foto 2 Harriniva - Time Out - foto 3 Harriniva - Time Out - foto 4

Geniet van een uiterst compleet programma middenin de prachtige natuur van het Ylläs- Pallas National Park. U logeert 5 dagen in het Harriniva Hotel aan de Muonio rivier en de Zweedse grens.

Overige sterke punten:

Leuke natuurbeleving
Lange huskytocht inbegrepen
Andere excursies vrij te bepalen

Harriniva kaart

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2017