Harriniva Time Out - 5 dagen

Harriniva - Time Out

Comfortabele logies en lekkere Lapse keuken zijn enkele van de basiselementen van een geslaagde Lapland vakantie. Combineer hierbij de belangrijkste activiteiten zoals een lange huskytocht en een sneeuwscootersafari en uw 5-daags verblijf kan niet meer stuk. Tijdens uw vrije dag kunt u zelf nog extra activiteiten bij reserveren om zo uw belevenis nog completer te maken.

Het Harriniva Holiday Center

Harriniva - Time Out - foto 1 Harriniva - Time Out - foto 2 Harriniva - Time Out - foto 3 Harriniva - Time Out - foto 4

Geniet van een uiterst compleet programma middenin de prachtige natuur van het Ylläs- Pallas National Park. U logeert 5 dagen in het Harriniva Hotel aan de Muonio rivier en de Zweedse grens.

Overige sterke punten:

Leuke natuurbeleving
Lange huskytocht inbegrepen
Andere excursies vrij te bepalen

Harriniva kaart

Iran - Darius en Xerxes achterna AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse afreizen in 2018

12-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 19 mei en 16 juni 2018

Riviercruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, afreis op 22 juni 2018

10-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, diverse afreizen in 2018 en 2019

Lapland de Luxe AANRADER