Nu gesloten - opent maandag om 9u30
050/33 25 10
info@asteriaexpeditions.be





UPDATE
Flavours of Lapland - Avonturenweek
 
Nederlandstalig begeleide groepsreis
Vanaf € 2.340 per persoon
Fins Lapland
Fins Lapland - Flavours of Lapland - Avonturenweek
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Flavours of Lapland - Avonturenweek
Vanaf € 2.340 per persoon

Tijdens deze week onderneem je alle typische activiteiten zoals twee sneeuwscootersafari’s, ijsvissen, een lange huskytocht en een ritje met een rendierslede. Je verkent één van de vele natuurparken in de regio en proeft van de lokale keuken dankzij enkele typische diners. Er is veel vrije tijd voorzien zodat je nog kan skiën of tal van excursies bijboeken.

Kom deze reis voorproeven tijdens een infosessie
zaterdag 25 mei 2024 van 10u00 tot 12u30 in Brugge
donderdag 30 mei 2024 van 19u00 tot 21u30 in Sint-Niklaas
zaterdag 1 juni 2024 van 10u00 tot 12u30 in Heusden-Zolder
donderdag 6 juni 2024 van 19u00 tot 21u30 in Kortrijk
zaterdag 8 juni 2024 van 10u00 tot 12u30 in Berchem
Onze specialisten beantwoorden er je vragen en je krijgt prachtige beelden te zien.
Niet te missen highlights
van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Fins Lapland
Rechtstreekse vluchten vanuit Brussel
Verblijf in een hotel aan een meer
Geschikt voor elk type reiziger
2 sneeuwscootertochten inbegrepen
Geniet van een lokale keuken
Goede skimogelijkheden - Facultatief
Programma
Uiterst compleet 8-daags reisprogramma
Dag 1
lunch
diner
Brussel ✈ Kuusamo - Ruka

Vlucht van Brussel naar de luchthaven van Kuusamo met een rechtstreekse vlucht.

Dag 2
ontbijt
lunch
diner
Ruka

Transfer naar een safarikantoor net buiten Ruka. Je tocht langs besneeuwde bossen en bevroren meren rond Ruka met het Lapse vervoermiddel bij uitstek, de sneeuwscooter, begint. 

Dag 3
ontbijt
lunch
diner
Ruka

De buurt van Ruka is gezegend met heel wat nationale parken. ’s Morgens maak je een actieve wandeltocht met sneeuwschoenen, zo’n 5km langs de Kitka-rivier in het Oulanka Nationaal Park, één van de mooiste parken van deze regio. Onderweg passeer je langs de oude watermolen van Myllykoski. Onderweg wordt een snacklunch met koffie voorzien (duur: 5u, transfers per bus).

Dag 4
ontbijt
lunch
diner
Ruka

Na het ontbijt volgt een leuke beleving waar je ongetwijfeld op wachtte. De bus brengt je naar een nabijgelegen huskyboerderij. De energieke husky’s geven je een hartelijk onthaal alvorens met je door de magische landschappen te lopen. Je maakt met 2 personen per slede die je afwisselend kan besturen een rit van 16km (duur: 1u30). De honden gaan graag met je op de foto terwijl de huskyherder enkele leuke verhalen opdist (duur: 3u30).

Dag 5
ontbijt
lunch
diner
Ruka

Vandaag wacht een nieuw sneeuwscooteravontuur  van zo’n 35km. De bus brengt je naar het startpunt. Deze keer rijd je per 2 personen met een sneeuwscooter naar een lokale rendierboerderij voor een ontmoeting met deze typische Laplandbewoner. Je kan de dieren voederen en maakt een ritje met een slede getrokken door een rendier. Na deze leuke ervaring, volgt een wildernislunch in een kota of Lapse hut (duur: 4u30).

Dag 6
ontbijt
diner
Ruka

Volledige dag vrije tijd. U kan uw programma naar eigen wens vervolledigen.

Dag 7
ontbijt
diner
Ruka

Volledige dag vrije tijd die u zelf kan invullen.

Dag 8
ontbijt
Ruka - Kuusamo ✈ Brussel

Na het ontbijt inleveren van je thermische uitrusting in het safarikantoor.

Vertrekdata en prijzen
Twin Room
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
1 pers. 2 pers.
29/12/24 a
€ 3.445
€ 2.895
1 pers.
€ 3.445
2 pers.
€ 2.895
26/01/25
€ 3.065
€ 2.575
1 pers.
€ 3.065
2 pers.
€ 2.575
02/02/25
€ 3.165
€ 2.675
1 pers.
€ 3.165
2 pers.
€ 2.675
16/02/25
€ 3.195
€ 2.645
1 pers.
€ 3.195
2 pers.
€ 2.645
02/03/25
€ 3.420
€ 2.870
1 pers.
€ 3.420
2 pers.
€ 2.870
09/03/25
€ 3.195
€ 2.645
1 pers.
€ 3.195
2 pers.
€ 2.645
a Inclusief Oudejaarsdiner in het hoterestaurant
Family Room 2 + 2
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
2 pers. 3 pers. 4 pers.
29/12/24 a
€ 2.915
€ 2.725
€ 2.625
2 pers.
€ 2.915
3 pers.
€ 2.725
4 pers.
€ 2.625
26/01/25
€ 2.595
€ 2.425
€ 2.340
2 pers.
€ 2.595
3 pers.
€ 2.425
4 pers.
€ 2.340
02/02/25
€ 2.695
€ 2.525
€ 2.440
2 pers.
€ 2.695
3 pers.
€ 2.525
4 pers.
€ 2.440
02/03/25
€ 2.665
€ 2.475
€ 2.375
2 pers.
€ 2.665
3 pers.
€ 2.475
4 pers.
€ 2.375
02/03/25
€ 2.890
€ 2.700
€ 2.600
2 pers.
€ 2.890
3 pers.
€ 2.700
4 pers.
€ 2.600
09/03/25
€ 2.665
€ 2.475
€ 2.375
2 pers.
€ 2.665
3 pers.
€ 2.475
4 pers.
€ 2.375
a Inclusief Oudejaarsdiner in het hotelrestaurant
Suite
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
2 pers.
29/12/24 a
€ 2.915
2 pers.
€ 2.915
26/01/25
€ 2.595
2 pers.
€ 2.595
02/02/25
€ 2.695
2 pers.
€ 2.695
16/02/25
€ 2.665
2 pers.
€ 2.665
02/03/25
€ 2.890
2 pers.
€ 2.890
09/03/25
€ 2.665
2 pers.
€ 2.665
a Inclusief Oudejaarsdiner in het hotelrestaurant
Wat is inbegrepen?
  • Rechtstreekse Asteria Expeditions-chartervlucht in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • 7 overnachtingen in hotel Ruka Tonttu***+
  • Maaltijden en snacks zoals beschreven in het programma
  • Alle vermelde transfers
  • Alle vermelde bezoeken
  • Alle vermelde excursies in een gesloten Nederlandstalige Asteria groep, geen internationaal gezelschap
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 1.000 in geval van ongeval of schade. Onder voorbehoud van wijzigingen.
  • Diensten van een lokale Engelstalige gids tijdens de excursies
  • Warme winterkledij van bij start eerste excursie tot bij vertrek
  • Nederlandstalige reisbegeleider
  • Reisinformatiemap, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
Niet inbegrepen
  • Annulatie- en/of bijstandsverzekering
  • Persoonlijke uitgaven zoals dranken…
  • Transfers en diensten niet specifiek vermeld in het programma
Kortingen
  • Vroegboekkorting: € 25/volw., € 12,50/kind tem 14 jaar voor reservatie voor 01/10
  • Korting 1e kind en 2e kind (8-11 jaar) in een Family Suite (2+2) met 2 volw.: € 460/kind
  • Korting 1e kind en 2e kind(12 jaar) in een Family Suite (2+2) met 2 volw.: € 110/kind
Toeslagen
  • Single supplement sneeuwscootertocht op dag 2 en 5: € 80
Opmerkingen
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd, de volgorde van excursies kan wijzigen
  • Minimumaantal deelnemers: 16 - maximumaantal: 24
Annulatievoorwaarden
  • Van inschrijving tot 6 maanden voor afreis: 30% van de totale reissom
  • Van 6 tot 3 maanden voor afreis: 75% van de totale reissom
  • Minder dan 3 maanden voor afreis: 100% van de totale reissom
Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2024 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN